stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdański Maraton Zumba Fitness

Już po raz piąty Gdańsk opanują gorące rytmy Zumba® Fitness. Poczuj magiczny klimat tego wydarzenia i dołącz do tańczących na piasku amatorów ruchu! W tym roku przygotowaliśmy dla was coś wyjątkowego! Show znanego na całym świecie francuskiego artysty DJ Mam'sa. Jego przeboje znają wszyscy miłośnicy Zumba® Fitness, a tego lata mamy niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w jego światowej klasy występie. Muzyka miksowana na żywo, wokaliści i tancerki porwą wszystkich do wspólnej zabawy. Na imprezie wystąpią też instruktorzy Zumba Fitness z Trójmiasta i całej Polski!
Imprezę poprowadzi Irek Bieleninik.

Relacja z imprezy

Wstęp wolny!

Organizatorzy imprezy: Fundacja Sport Support, Z-Dance Ania Cegłowska
Partnerzy imprezy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Program "Lider Animator", Coca-Cola, Gdański Ośrodek Sportu
Dodatkowe informacje: ania@z-dance.pl

Morad Mameri,
znany na całym świecie pod pseudonimem DJ Mam's, jest DJem i kompozytorem francuskim o algierskich korzeniach. Mieszka i tworzy w swoim rodzinnym mieście - Marsylii. Dj Mam's jest założycielem powstałego w 2009 roku kolektywu "123 Marseille", zrzeszającego młodych muzyków, promującego południową różnorodność tradycji muzycznych. Ich piosenki są śpiewane po francusku, hiszpańsku, angielsku, arabsku, a także w dialektach Północnej Afryki i językach kreolskich Martyniki i Guadalupy. Pierwszy singiel "Hella Decale", uwielbiany przez publiczność, natychmiast zyskał popularność na świecie i zostaje odkryty przez Beto Pereza, twórcę programu Zumba® Fitness. W 2010 piosenka "Zumba He Zumba Ha" podbiła amerykańską scenę na Konwencji Zumba® Fitness w Orlando, a w 2012 jej remix staje się we Francji hitem wakacji. Kolejne piosenki "Fiesta Buena" , "Mi Corazon", "Chiki" podbiły serca nie tylko miłośników Zumby, ale też wszystkich zwolenników letnich gorących rytmów. W Teamie Dj Mam'sa wystąpią znakomici francuscy wokaliści: Tony Gomez i Mc Jabbar oraz tancerki: Ania Cegłowska, Misia Mrozińska i Monika Tran Van.

Dodatkowe informacje: tel. 697-338-209, mail: ania@z-dance.pl

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1842350456044945/

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl