stat

Gdyńskie Poruszenie - Taniec na wózkach

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza na zajęcia tańca na wózkach. Zajęcia odbywają się w piątki o godz. 17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 znajdującym się przy ulicy Nagietkowej 73. Uczestnicy poznają tańce towarzyskie i nowoczesne, sprawdzą się w improwizacji taneczno-ruchowej z przyborami, a także zaznają aktywnej relaksacji, która będzie nieodłącznym elementem kończącym całe zajęcia.

mar 6

piątek, godz. 20:15 - 22:15

bilety 50 zł
mar 7

sobota, godz. 18:00 - 19:30

bilety 59 zł
przedsprzedaż 55 zł
Uczestnicy mają niezwykłe szczęście, że mogą trenować pod okiem tak wszechstronnie uzdolnionej osoby. Karina Kocieniewska jest dyplomowanym i certyfikowanym instruktorem tańca terapeutycznego, pływania osób z niepełnosprawnościami, a także nauczycielem rytmiki, muzyki oraz wychowania fizycznego z ponad 20-letnim stażem. Założyła zespół taneczny na wózkach Dancing Wheels Gdynia, a także prowadzi swój kanał na YouTube. Na co dzień tańczy terapeutycznie i artystycznie z dziećmi i osobami w różnym wieku oraz różnych potrzebach psychofizycznych.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl