stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdyńskie Poruszenie z... komandosami Formozy (1 opinia)

Uczestnicy majowego Gdyńskiego Poruszenia znajdą się na celowniku... komandosów z Formozy. Jednak bez obaw! Trening przygotowany przez żołnierzy wchodzących w skład tej legendarnej formacji będzie nie tylko efektywny, lecz także lekki i przyjemny.

Ostatnie spotkanie w ramach Stref Aktywności odbył się na Plaży Śródmieście, a prowadzącymi byli gdyńscy ratownicy wodni. Tym razem również wracamy na plażę, jednak tę zlokalizowaną w okolicy Babich Dołów. Rozgrzewkę poprowadzą komandosi z Morskiej Jednostki Działań Specjalnych, czyli elitarnej formacji, znanej na całym świecie jako Formoza.

- Ten trening będzie szczególny. Rzadko kiedy można podziwiać w akcji żołnierzy należących do tak wyjątkowego oddziału - mówi Marek Łucyk, Dyrektor GOSiR - Jestem przekonany, że najbliższa Strefa Aktywności będzie okazją do wspaniałej zabawy i spędzenia aktywnego popołudnia - dodaje.

Gdyńskie Poruszenie z Formozą odbędzie się 28 maja 2014 roku o godzinie 18:00. Punktem zbiórki będzie parking przy ul. Zielonej na wysokości ul. Rybaków (nieopodal kościoła). Trening potrwa około godziny, wstęp jest darmowy.

Mapa: https://goo.gl/maps/SCM0d

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl