stat
Impreza już się odbyła

Joga online - ostatnie spotkanie przed wakacjami

Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście zaprasza na ostatnią przed wakacjami praktykę jogi online (czwartek, 18 czerwca, g. 9:30). 

Pierwsze zajęcia jogi online w ramach Klubu Sąsiedzkiego KULTURA - Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście odbyły się 9 kwietnia 2020 roku. Spotkania kontynuowaliśmy również w maju. Zajęcia 18 czerwca będą ostatnimi przed wakacyjną przerwą. 

Osoby chętne do udziału w zajęciach prosimy o wiadomość na Facebooku. Organizatorzy w prywatnej wiadomości potwierdzą udział w spotkaniu i prześlą link do wydarzenia. Zajęcia zostaną przeprowadzone za pośrednictwem platformy Zoom lub grupy na Facebooku.

Jak się przygotować do zajęć? Wystarczy, że wygospodarujesz w swoim mieszkaniu kawałek podłogi (super, gdyby to było miejsce przy ścianie), zorganizujesz matę, koc i pasek. 

Spotkanie poprowadzi Elżbieta Rutkowska. 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl