• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kundalini Joga dla wszystkich

Zapraszamy na zajęcia Kundalini Jogi do Marina Wellness Center. Zajęcia prowadzi Hari Karam Singh, certyfikowany nauczyciel Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana (KRI).

PONIEDZIAŁKI 18.00-19.30
SOBOTY 11.00-12.30

Techniki Kundalini Jogi regulują przepływ prany (siły życiowej) w organizmie, regulują wydzielanie hormonów przez gruczoły dokrewne, poszerzają spektrum percepcji, dotleniają mózg i układ nerwowy tak, że możemy działać efektywnie i z gracją, nawet pod wpływem stresu i emocji. Cały trening poświęcony jest przekształceniu wzorców reakcji tak, że w naszym codziennym życiu zaczynamy korzystać z owoców praktyki jogi.

Poprzez asany, krije (dynamiczne zestawy ćwiczeń), pranajamy oraz bogactwo mantr, Kundalini Joga daje doświadczenie oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie zarówno fizyczne, jak i duchowe.

Formuła Kundalini Jogi jaką prezentujemy na zajęciach jest formą opracowaną przez Yogi Bhajana, mistrza Kundalini Jogi i Hatha Jogi, który stworzył praktyczny system rozwoju dla osoby zaangażowanej w życie społeczne: rodzinę, pracę, dom czy realizację swoich pasji, umożliwiając pełny rozwój osobisty i duchowy będący w równowadze z indywidualną drogą życia praktykującego.

Kundalini Jogę pośród innych odmian jogi charakteryzuje głęboki wymiar przemian jaki niesie za sobą regularna praktyka - przemianę na wszystkich poziomach życia.

Dojazd do Jelitkowa
z Gdańska: tramwaje 2, 4, 6, 8, 12; autobus: 227;  trasa dojazdu z Gdańska (link)
z Sopotu: autobus 143; trasa dojazdu z Sopotu (link)

Na zajęcia weź ze sobą:
- wodę do picia
- wygodny strój do ćwiczeń

koszt zajęć: 25zł lub karnet klubowy/karty multisport (szczegóły w recepji Marina Wellness Center)

kontakt:
harikaram@wp.pl
joga.gdansk@wp.pl
www.jogazdrowia.pl

Zdjęcie: Lato 2018. Uczestnicy po zajęciach Kundalini Jogi w ogrodach Marina Wellness

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane