• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Majówka 2016 w U7

w każdą sobotę (do 17.12), godz. 15:00, 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sty 14

sobota, godz. 13:00, 15:00, 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Byliśmy pierwszą kręgielnie nie tylko w Trójmieście, ale w ogóle w całej Polsce. Nasza osiemnastka trwa cały rok, ciągle zaskakujemy Was promocjami i różnymi wydarzeniami. Z okazji zbliżającej się Majówki również mamy dla Was specjalne promocje.


Z okazji zbliżającej się Majówki (1-3 maj) przygotowaliśmy dla Was świetne promocje. W niedzielę (1 maj) na obu naszych obiektach przez cały dzień będziecie mogli korzystać z naszej wyjątkowej promocji Familiady w ramach, której dostaniecie od Nas 2h gry w kręgle, buty w cenie, 0,5 kg frytek, dzban soku. Dodatkowo o różnych porach będziemy losowali nagrody: i dla młodszych, i dla starszych.


Natomiast w poniedziałek do godziny 16 będziecie mogli zagrać w kręgle 30 % taniej. Dodatkowo, podobnie jak w niedzielę, będziemy dla Was losować nagrody. Z kolei wtorek ponownie zachęcamy Was do skorzystania z Familiady. Tego dnia też będziemy losować dla Was nagrody!

Podsumowując:
Niedziela (1 maj): Familiada, losowanie nagród

Poniedziałek (2 maj) : 30 % rabatu do godziny 16 (ewentualnie pozostałe promocje), losowania nagród

Wtorek (3 maj) : Familiada, losowanie nagród


Dlatego już teraz bardzo serdecznie zapraszamy na Majówkę do Centrum U7. Jesteśmy idealnym miejscem do tego, by świetnie spędzić czas w najbliższym, rodzinnym gronie, lub po prostu w gronie przyjaciół.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl