• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Marsz na Orientację CieMnO

Zorientowani chodzą na CieMnO! CieMno to impreza na orientację odbywająca się już po raz piąty terenie miasta Gdańska. Wszystkie trasy na CieMnO posiadają swoją specyfikę i trafią do każdego orientalisty jak i amatora.
CieMnO jest imprezą sportowo-rekreacyjną promującą zdrowy styl życia bez względu na wiek. Cechą charakterystyczną dla imprezy jest to, iż start obywa się po zapadnięciu zmroku, a więc wtedy gdy jest już ciemno!

Morenka Team już po raz piąty organizuje swoją flagową imprezę. Dzięki urozmaiconym trasom oraz zmieniającym się co roku motywem przewodnim dla wielu trójmiejskich (i nie tylko) orientalistów stała się imprezą obowiązkowo wpisywaną do kalendarza. Tym razem motywem przewodnim jest MORZE i wszystko, co z nim związane. Czy można się spodziewać podwodnych punktów? Kto wie...

Na tegorocznym marszu będą dostępne cztery różne trasy. Rozpoczynając od podstawowej trasy dla Początkujących (TP), a kończąc na trasie przygodowo-zadaniowej. Ta ostatnia oprócz umiarkowanych umiejętności nawigacyjnych wymagać będzie od uczestników dodatkowego wysiłku i otwartości umysłu do rozwiązywania łamigłówek.

Trasa TU (średnio zaawansowana) oraz trasa TZ (zaawansowana) są klasyfikowane w Pucharze Pomorza Gdańskiego, co oznacza, że oprócz klasyfikacji w samej imprezie uczestnicy będą zdobywać punkty do PPG 2019.

Trasy do wyboru:
TP - dla osób początkujących - dystans jak i nawigacja nie powinny sprawić nikomu kłopotu, również osobom, które dotychczas nie startowały w tego typu imprezach.
TU - dla osób średnio zaawansowanych - na tej trasie można spodziewać się pewnych przekształceń mapy lub innych dodatkowych utrudnień.
TZ - dla osób bardzo zawansowanych - na tej trasie można spodziewać się wszystkiego, weźcie ze sobą namiot i farelkę ;-)
Przygodowa - dla każdego - na tej trasie oprócz nawigacji ważny będzie świeży i otwarty umysł...
Program imprezy:
17:15 - otwarcie Biura,
18:00 - start tras TP i TZ
19:00 - start tras TU i PRZYGODOWEJ
Baza i biuro imprezy: Polanka na końcu ulicy Podleśnej
Lokalizacja biura startowego: 54.374759, 18.593756

Chcesz wziąć udział?
-Wypełnij formularz elektroniczny

Zgłoszenia internetowe przyjmowane są do 21 lutego 2018 (czwartek) do północy.
Jeśli nie zdążyliście się zgłosić przez stronę - nic straconego! Zapraszamy do zapisów w dniu imprezy bezpośrednio przed startem.
Opłaty startowe:
Pierwszy termin (do 21 lutego 2019):
Trasy TU, TZ, PRZYG : 15zł
Trasa TP 10zł
Drugi termin (w dniu zawodów):
Trasy TU, TZ, PRZYG : 20zł
Trasa TP 15zł

Zgłoszenia:
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie CieMnO V

Organizator:
Morenka Team
Stowarzyszenia Wataha
Ul. Jara 7 84-240 Reda
tel. +48 888-608-792,
e-mail: morenka.team@gmail.com
Facebook: Morenka Team

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15-20 zł
 • Przedsprzedaż
  10-15 zł
Pierwszy termin (do 21 lutego 2019):
Trasy TU, TZ, PRZYG : 15zł
Trasa TP 10zł
Drugi termin (w dniu zawodów):
Trasy TU, TZ, PRZYG : 20zł
Trasa TP 15zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl