stat
Impreza już się odbyła

Pilates & Breakfast

Ania i Sylwia są nauczycielkami klasycznej metody tej formy treningu z certyfikacją amerykańskiego ośrodka szkoleniowego Peak Pilates, będącą gwarancją wysokiej jakości ich pracy. Na codzień pracują w studiach pilates, jednak w sezonie letnim okazjonalnie zapraszają Was na zajęcia outdorowe we współpracy ze Stacją Foodhall.

Dobrej atmosfery i profesjonalnego treningu możecie być pewni, zarówno jak i niepowtarzalnej scenerii. Poza treningiem w plenerze zagwarantujemy miła atmosferę, pyszne śniadanie na dachu Galerii Metropolia w Sercu Wrzeszcza. Zapraszamy na niedzielny poranek z nami!

Sylwia Kwiatkowska - Instruktorka fitness i pilates. Specjalizuje się w zajęciach typu body&mind i taka też jest idea każdego jej treningu. Jej celem jest Twoje dobre samopoczucie, prowadzi trening tak, że wychodząc z niego poczujesz się dobrze w swoim ciele. Spróbuj! Ze względów epidemiologicznych na zajęcia prosimy o zabranie własnej maty do ćwiczeń.
fb https://www.facebook.com/kwiatkowskapilates
ig @kwiatkowskapilates

Ania Zasadna - Fizjoterapeutka, która uczy mądrego, świadomego ruchu jakim jest Pilates. Zajęcia zawsze prowadzi w luźnej atmosferze, ale niech Cię to nie zmyli, bo mimo uśmiechu w pracy ma oczy dookoła głowy i zawsze czuwa nad poprawnym wykonaniem. To oznacza, że miło spędzając czas odkryjesz i poczujesz mięśnie, o których nie miałeś/aś pojęcia!
fb https://www.facebook.com/zasadnapilates
ig @ankazasadna

Zajecia 30.08.2020 poprowadzi Sylwia Kwiatkowska
UWAGA: Ze względów epidemiologicznych prosimy o zabranie ze sobą własnych MAT do ćwiczeń.
Menu śniadaniowe oraz szczegóły znajdują się w wydarzeniu w serwisie Facebook.

Do zobaczenia!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl