wiadomości

Piłkarskie lato na Rozstajach

Najnowszy artukuł na ten temat

Piłka wygrała z wichurą na Zaspie

fot. Kazimierz Kobiak / PMEDIA

Rozpoczyna się nowy okres w historii organizowanych od pięciu lat turniejów dzikich drużyn w Gdańsku. Tym razem zawodnicy wszystkich trzech kategorii wiekowych zagrają na sztucznej murawie. Najbliższe piłkarskie zmagania z cyklu "Do przerwy 0:1" odbędą się w sobotę, 11 lipca.Wszystkie mecze "Piłkarskiego lata na Rozstajach" odbędą się już na pełnowymiarowej murawie ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II w Gdańsku. - Obiekt zostanie podzielony na trzy boiska, gdzie równocześnie będzie się toczyć się rywalizacja w trzech kategoriach - powiedziała platformie medialnej PMedia.pl Magdalena Kowalczys, koordynator piłkarskich spotkań.

Zatem juniorzy i dorośli zamienią wysłużone piaskowe boisko przy Burzyńskiego na komfortowe trawiaste przy ul. Meissnera. Tam też do pojedynku staną młodziki, którzy dotychczas korzystali z boiska z syntetyczną murawą SM Rozstaje koło Lotni. Przypominamy, że rywalizacja sześcioosobowych zespołów odbywać się będzie w trzech grupach: młodzików (do lat 14), juniorów (15-18 lat) oraz młodzieży starszej (powyżej 18 lat). Do zawodów zapraszane są także dziewczęce drużyny!

Zgłoszenia (formularz na stronie www.doprzerwy01.pmedia.pl) przyjmowane są telefonicznie pod numerem 602-185-020 lub osobiście w dniu rozpoczęcia turnieju w sobotę, 11 lipca od godziny 9. Początek konfrontacji o godzinie 10. Spotkania toczyć się będą w poprzek pełnowymiarowego obiektu ZSO 8 na trzech boiskach ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Meissnera 9 w Gdańsku-Zaspa. Na najlepszych i prezentujących postawę fair play czekają liczne nagrody. Organizatorzy nie pobierają wpisowego!

Organizatorem "Piłkarskiego lata na Rozstajach" jest Gdańska Fundacja Dobroczynności we współpracy z Biurem Prezydenta ds. Sportu i Euro 2012. Imprezę wspierają: Fundacji Orange oraz Sieć 34. Partnerami przedsięwzięcia są: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Urząd Miejski w Gdańsku, Platforma Medialna PMedia, Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozstaje, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku. Zawody dzikich drużyn odbywają się w ramach programu profilaktyczno-sportowego "Do przerwy 0:1", któremu od 2004 roku patronuje Platforma Medialna PMedia.

Opinie (12) 3 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl