• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Podstawowe Czwartki Lekkoatletyczne - Szukamy Olimpijczyków

KLUB LEKKOATLETYCZNY "LECHIA" Gdańsk zaprasza Uczniów klas 6-8 (oraz dodatkowo klas 4-5) Szkół Podstawowych wraz z Nauczycielami WF, Rodzicami w ramach profilaktyki sportowej na "Podstawowe Czwartki Lekkoatletyczne - Szukamy Olimpijczyków" organizowanych we współpracy z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec i SP92 oraz Partnerami.

Miejsce Zawodów: Boisko Orlik Lekkoatletyczny przy SP Nr 92, Zaspa Młyniec, ul. Startowa 9.(dojazd-dojście od pasa startowego)

Terminy: 5 października 2023(czwartek); 11 października 2023(środa); godz. 11:00

Termin rezerwowy: 17 października 2023(Wt) lub 18 października 2023(Śr)

Program Zawodów - klasy 6-8 60m Dz i 60m Ch(+ finały) 200m DZ, 200m CH, 600m DZ, 800m CH, Chód 1000m DZ i 1000m CH, w dal DZ, w dal CH.
Dodatkowo dla klas 4-5: 60m DZ, 60m CH, 200m DZ , 200m CH

Warunki uczestnictwa
Każda szkoła ma prawo do wystawienia dowolnej liczby zawodników w danej konkurencji. W dal każda szkoła może wystawić maksymalnie po 4-y(-ech) zawodniczki i zawodników. Podczas każdej edycji "Czwartków" uczestnik ma prawo startu tylko w jednej konkurencji, w drugiej startuje poza konkursem/PK/! Wymagana jest lista zgłoszeń podpisana przez Dyrektora lub Rodzica. Organizator zapewnia standardowe ubezpieczenie NNW uczestników i OC organizatora. Imprezy odbędą się wg obowiązujących w dniu zawodów przepisów i regulacji dotyczących organizacji imprez lekkoatletycznych wydanych przez Radę Ministrów i Ministerstwo Sportu. Za zapoznanie i przestrzeganie ich zasad odpowiadają uczestnicy.

Punktacja
Każdy zawodnik za uzyskane miejsce w konkurencji podstawowej otrzyma odpowiednio punkty:
Im - 15pkt; IIm - 14pkt; IIIm - 13pkt ...... itd. XIVm - 2pkt; XVm - 1pkt. Do punktacji końcowej drużyny będzie liczyć się suma punktów zdobytych przez dziewczęta i chłopców podczas edycji zawodów.

Nagrody
1. Podczas Czwartków LA pierwszych 3-ech zawodników w konkurencji otrzyma na podium
pamiątkowy medal. Za zwycięstwo na podium upominki niespodzianki !
2. Dla pierwszych szkół w punktacji końcowej - suma punktów z całej edycji (Puchar-opcja).
3. Najlepsi uczestnicy Czwartków mogą zostać objęci opieką szkoleniową KL LECHIA Gdańsk.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl