• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pojedyncza lekcja nurkowania z instruktorem nad jeziorem

Zapraszamy na próbę nurkowania z instruktorem w jeziorze. Po jednej lekcji INTRO zadecydujesz, czy nurkowanie jest dyscypliną, którą pokochasz. Pod okiem instruktora nauczysz się prostych odruchów, a płytkie jezioro zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo.

INTRO to również świetny pomysł na prezent dla najbliższej osoby! Dlatego przygotowaliśmy voucher, którym możesz obdarować przyszłego nurka

Aby uczestniczyć w programie INTRO, nie musisz posiadać sprzętu nurkowego. Wystarczą tylko akcesoria kąpielowe (ręcznik, klapki, czapka po wyjściu z wody, strój kąpielowy) resztę zorganizujemy za Ciebie! Każdy kursant na czas szkolenia otrzyma markowy sprzęt firmy Scubapro, w skład którego wchodzi kompletny aqualung nurkowy.

Zajęcia składają się z krótkiej części teoretycznej, przygotowania i omówienia sprzętu oraz ok. 30-40 minut nurkowania. Organizowane są nad jeziorem Kłodno w Chmielnie w Ośrodku Wypoczynkowym Krefta. W recepcji ośrodka otrzymasz wskazówki, jak nas znaleźć.

Dlaczego jezioro Kłodno to idealne miejsce na pierwszą przygodę z nurkowaniem? 

Ponieważ pod wodą można znaleźć bardzo ciekawe konstrukcje drewniane, autobus, łódź, zawieszone w toni opony, lustra i inne atrakcje. Wszystkie elementy podwodne połączone są linką, tak aby nikt nie miał problemów z nawigacją. Nurkując do maksymalnej głębokości 6 metrów, czeka Cię mnóstwo frajdy!

Więcej na temat naszej bazy nurkowej znajdziesz w dziale BAZA NURKOWA.

Zajęcia rozpoczynamy od godz. 9:00. Pierwszych rejestrujących zapisujemy na 9:00 kolejnych półtorej godziny później itd do godziny 15:00. Chcesz zanurkować o konkretnej porze? Napisz do nas! Najlepiej, jeśli zaproponujesz godzinę, podając ją podczas rejestracji. Po zakończeniu zajęć otrzymasz pamiątkowe zdjęcia spod wody oraz certyfikat Basic Diver w wersji mobilnej. Aby go uzyskać, stwórz profil na www.divessi.com i dodaj w nim swoje zdjęcie. Po potwierdzeniu wykonanej procedury rejestracji stworzymy Twój pierwszy certyfikat nurkowy! Certyfikat Basic Diver jest dodatkowo płatny w kwocie 45 zł.

Nurkowanie wymaga dobrej kondycji, dlatego warto już dzisiaj zapoznać się z informacjami dotyczącymi zdrowia nurka. W razie dodatkowych pytań napisz do nas! . Pozytywna odpowiedź na jedno lub więcej pytań nie oznacza, że nie możesz nurkować. Powinieneś za to skonsultować dany podpunkt formularza z lekarzem. Wcześniej jednak skontaktuj się z nami. Jeśli proponowana data pokrywa się z Twoimi planami  napisz do nas! Postaramy się dostosować termin do Twojego grafiku KONTAKT

Wymagania wstępne:
koszt 400 PLN
Minimalny wiek 10 lat. Górna granica nie istnieje...
Dla dzieci w wieku 8-10 lat oferujemy nieco inne zajęcia Kliknij...
Formularz Medyczny. Wydrukuj, wypełnij i zabierz ze sobą na zajęcia Kliknij...

Cena Zawiera:
Kompletny sprzęt nurkowy na czas trwania szkolenia
Obsługa instruktora
Krótkie szkolenie teoretyczne, omówienie sprzętu i nurkowania
30-40 minutowe nurkowanie
Zdjęcie podwodne

Cena nie zawiera:
Certyfikatu nurkowego Basic Diver. Dodatkowy koszt 45 PLN

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl