• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przejazd rowerowy pod Martą Wisłą

Z okazji trzeciej rocznicy oddania do użytku tunelu pod Martwa Wisłą 28 kwietnia zapraszamy wszystkich mieszkańców na wspólny rocznicowy przejazd rowerowy.

Tym razem będzie to okazja do uczczenia 15 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Tunel pod Martwą Wisłą jest bowiem najdroższym projektem inwestycyjnym w historii Gdańska w przeważającej części sfinansowanym ze środków unijnych.

Zbiórka, 28 kwietnia, o godzinie 10:30 na placu przy Stadionie Energa Gdańsk (od strony Fun Areny).

Na miłośników dwóch kółek w miejscu zbiórki przygotowaliśmy atrakcje w postaci specjalnie zaprojektowanych rowerów do przygotowania własnego koktajlu, strefę hulajnóg, pokazy akrobatyki rowerowej, warsztaty rolkarskie oraz pokazy ratownicze.

Start peletonu nastąpi około godziny 11:15.

Z miejsca zbiórki przejedziemy przez parking P5 do łącznicy prowadzącej z ul. Marynarki Polskiej na wyjeździe z tunelu przez rozpięta barierę bezpieczeństwa i wracamy w kierunku stadionu drugą nitką tunelu. Peleton będzie kontynuował jazdę do harfy na skrzyżowaniu Al. Macieja Płażyńskiego z ul. Pokoleń Lechii Gdańsk. Tu zjedziemy łącznicą w ul. Pokoleń Lechii a następnie przez parking P1 wrócimy na miejsce startu gdzie zakończymy przejazd.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl