stat
PATRONAT

#RUNGDN 10/5 km - edycja 2 (2 opinie)

Pierwsza edycja imprezy biegowej #RUNGDN spotkała się ze świetnym odbiorem ze strony uczestników. Było bezpiecznie i odpowiedzialnie. U biegaczy było widać radość z udziału w zawodach, doceniono także formułę zmagań oraz atrakcyjną trasę. Dlatego druga edycja również odbędzie się będzie wokół obiektu, który nierozłącznie kojarzy się z wielkimi, sportowymi emocjami - Ergo Areny!

Aktualizacja
W związku z decyzją o przedłużeniu przez Radę Ministrów RP obowiązujących obostrzeń do dnia co najmniej 18 kwietnia 2021 roku, informujemy o przeniesieniu zaplanowanej na 10 i 11 kwietnia 2021 imprezy biegowej #RUNGDN na inny termin. Niestety, nie wszystko zależy od nas, ale pracujemy intensywnie, żeby zobaczyć się z Wami jak najszybciej. Szykujemy nowe wydarzenie a o jego terminie powiadomimy Was niebawem.


260 uczestników stanęło na starcie zawodów, które odbyły się w ostatni weekend lutego wokół Stadionu Gdańsk. Także i teraz biegacze będą mieli do wybory dystans 5 lub 10 kilometrów, tym razem jednak pętle, o długość to około 1,6 km, będą krótsze, ale będzie ich więcej. To daje 3 okrążenia do pokonania w przypadku krótszego dystansu, oraz 6 pętli w przypadku dłuższej trasy (która nie posiada atestu PZLA, została zmierzona urządzeniem GPS).

Trasa
Trasa


Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji tej imprezy, ze względów bezpieczeństwa nie spotkamy się jednocześnie na starcie. Każdy uczestnik będzie mógł rozpocząć swój bieg w godzinach 10:00-15:00, w dniach 10-11.04.2021, a limit uczestników biorących jednocześnie udział w imprezie będzie wynosił 250 osób. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest osobiste stawiennictwo po odbiór numeru startowego w Biurze Zawodów, które zlokalizowane będzie przy Ergo Arenie, przy ul. Plac Dwóch Miast 1 w Gdańsku.

Imprezy #RUNGDN stanowią świetną formę przetarcia przed tegorocznym Gdańsk Maratonem 5.5, zaplanowanym na 16-18 kwietnia 2021. Poniżej zamieszczamy jeszcze zestaw praktycznych informacji, dotyczących kwestii organizacyjnych i bezpieczeństwa, obowiązujących podczas imprezy #RUNGDN przy Ergo Arenie.

Informacje praktyczne
Informacje praktyczne

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 - 55 zł
Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 100 szt.,
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 60 szt.

Opinie (2)

 • Za dużo zakrętów, już się zgubiłem od samego patrzenia. Kto to wymyślił, tam można o wiele lepiej trasę przeprowadzić.

  • 1 0

 • Dziwne zakretasy

  Dlaczego nie zrobić biegu na pętli 1 km dookoła stadionu, bez żadnych zakrętów?
  Każdy umie liczyć do 5 czy tam 10.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane