stat
Impreza odwołana

Red Bull BC One City Cypher

Red Bull BC One Cypher Poland to najbardziej prestiżowe zawody breakingowe. W tym roku najlepsi B-Boys i B-Girls będą mieć aż trzy szansę, aby zmierzyć się ze sobą w tanecznych pojedynkach.

w każdą niedzielę (do 25.10), godz. 9:00

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 244,...
bilety 1200 zł
Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, a także szanując rekomendacje instytucji publicznych informujemy, że Red Bull BC One Cypher Warsaw oraz Red Bull BC One Cypher Gdańsk (zaplanowane odpowiednio na 21 marca oraz 18 kwietnia) zostają odwołane. Ufamy, że decyzja ta zostanie przez wszystkich zrozumiana. Zawodnicy, którzy planowali start w miejskich, wymienionych wyżej przystankach eliminacyjnych będą mieli możliwość wzięcia udziału w otwartych eliminacjach przed Red Bull BC One National Cypher Kraków. Prosimy o śledzenie kolejnych ogłoszeń. Do zobaczenia ponownie na scenie Red Bull BC One!

Eliminacje w gdańskim klubie B90 to dla tancerzy kolejna okazja do zakwalifikowania się do finałowych 16tek najlepszych polskich B-Boys i B-Girls oraz walki o zwycięstwo w tegorocznej edycji Red Bull BC One Cypher Poland.

Podczas imprez Red Bull BC One City Cyphers w Warszawie (21.03, klub NIEBO) oraz Gdańsku wyłonionych zostanie po czterech najlepszych B-Boys i dwie najlepsze B-Girls. Otrzymają oni dzikie karty i zostaną zaproszeni do finałowej 16stki na Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie (24.05, Klub Studio). Finałową stawkę uczestników uzupełnią najlepsi tancerze z otwartych eliminacji, które odbędą się również bezpośrednio przed finałowym starciem w Krakowie. Najlepszy B-Boy i najlepsza B-Girl z poszczególnych City Cypherów otrzymają dodatkowo nagrodę pieniężną po 1000 zł.

Triumfatorzy krajowych Cypherów w kategoriach B-Boys i B-Girls jak co roku wezmą udział w Last Chance Cypher, by walczyć o ostatnie miejsca uprawniające do udziału w finałowych pojedynkach z najlepszymi zaproszonymi tancerzami w tegorocznym światowym finale Red Bull BC One.

Niebawem na www.redbull.pl/bcone ogłosimy termin rejestracji.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl