• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Regaty Smoczych Łodzi

Wzorem lat minionych we wrześniu odbędą się na Motławie Regaty Łodzi Smoczych w szczytnym celu. Celem imprezy jest zebranie środków na programy specjalistyczne dla wychowanków Domu Dziecka im. J.Korczaka w Gdańsku.

To już kolejne zawody charytatywne dla firm, które chcą się ścigać po Motławie, aby pomóc dzieciakom. Na dystansie 150 metrów będą wiosłować drużyny z Trójmiasta reprezentujące różne branże. Powalczą o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska.

Załogę stanowi dwadzieścia osób - cztery osoby zapewnia klub łodzi smoczych, szesnastu członków załogi stanowią pracownicy firmy. W tegorocznej edycji przewidzianych jest osiem załóg. Na tę chwilę do udziału zgłosiły się m.in Inter Cars, Fluger, Sosnowski, firma budowlana i deweloperska.

3-godzinną rywalizację na wodzie zwieńczy wręczenie pucharu oraz pamiątkowych medali. Po zawodach odbędzie się impreza integracyjna dla załóg w Mieście Aniołów.

Ze środków finansowych przekazanych przez uczestniczące w zawodach firmy zostaną zorganizowane zajęcia poprawiające wzrok i słuch podopiecznych Domu Dziecka im. J. Korczaka w Gdańsku.

Organizatorem regat jest Rotary Club Gdańsk Centrum. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Gdańska i Marszałek Województwa Pomorskiego.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

dla kibiców

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane