stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rolkowisko - zakończenie sezonu

Miłośników rolek zapraszamy na pożegnanie letniego sezonu w ERGO ARENIE! Tradycyjnie już oddajemy do dyspozycji płytę areny głównej o powierzchni 4000 metrów kwadratowych! Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszamy każdego, niezależnie od umiejętności jazdy na rolkach. W ERGO ARENIE czekać będzie 5 stref jazdy, a także instruktorzy. Sobota, 9 września w godz. 16.00-18.30.

Czynne będą strefy nauki, ale sobotnie Rolkowisko służyć ma przede wszystkim świetnej zabawie dla dorosłych i dla dzieci. O godz. 19.00 spod ERGO ARENY rusza przejazd na rolkach ulicami Gdańska. Będzie to szósta edycja NighSkating Pomorze.

Wejście do hali od godz. 15.30 wejście A-1. Wstęp WOLNY! W trakcie trwania rolkowiska zapraszamy do skorzystania z oferty Classic Restaurant.

Minutowy harmonogram zajęć:
15:30: otwarcie drzwi, czas na przebranie się ubranie rolek,
16:00 - 17:00: warsztaty w poszczególnych strefach (slalom, hokej , agressive, podstawy nauki jazdy dzieci/dorośli) pod okiem instruktorów,
17:00 - 18:15: gry i zabawy integracyjne oraz zespołowe na rolkach, kierowane do dzieci i dorosłych, prowadzone przez Instruktorów jazdy występujących w roli animatorów,
18:30: przejazd z hali ERGO ARENA na teren zewnętrzny obiektu - parking P2
18:45: wspólna rozgrzewka na parkingu P2
19:00: start peletonu Nightskating Pomorze ulicami miasta
21:30: koniec nocnego przejazdu

NightSkating Pomorze, to wieczorne przejazdy na rolkach ulicami pomorskich miejscowości. Szósta edycja sezonu 2017 NightSkating Pomorze odędzie się w Gdańsku. Peleton będzie pilotowany przez samochód VW Amarok udostępniony przez firmę Volkswagen Benepol, na pace którego zasiądzie DJ Cruzer. O sprawny i bezpieczny przejazd zadba niezawodna ekipa rolkarzy z NightSkating Pomorze Team. Dla 100% bezpieczeństwa będzie z nami również karetka medyczna wraz ze specjalistyczną załogą.

TRASA NIGHTSKATING POMORZE 2017 #6
ERGO ARENA - Plac Dwóch Miast 1
Droga Zielona
Aleja Grunwaldzka
Kołobrzeska
Aleja Rzeczypospolitej
Hynka
Aleja Legionów
Tadeusza Kościuszki
Jana Kochanowskiego
Uczniowska
Aleja Macieja Płażyńskiego
Czarny Dwór
Aleja Jana Pawła II
Janusza Meissnera
Olsztyńska
Kołobrzeska
Dąbrowszczaków
Jagiellońska
Chłopska
Gospody
ERGO ARENA - Plac Dwóch Miast 1

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl