• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rusza Mnie Zumba - IX Gdański Zumbathon

Zapraszamy na Rusza Mnie Zumba - IX Gdański Zumbathon - największy i najbardziej popularny na Pomorzu charytatywny maraton Zumba Fitness. Czekają Was aż 3 godziny tańca i wspaniałej zabawy z najlepszymi instruktorami z całej Polski, a wszystko w szczytnym celu!

W tym roku wspieramy Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku. Placówka istnieje od 1992 roku i jest pierwszym w Polsce ośrodkiem behawioralnym. W ramach zajęć uczniowie realizują program wychowania przedszkolnego, obowiązek szkolny na wszystkich etapach edukacyjnych oraz przysposobienie do pracy.Z zajęć w ośrodku korzystają uczniowie od 3 do 24 roku życia. Dzięki specjalnym programom rozwijają oni swój potencjał, nabywają nowe umiejętności oraz zwiększają swoją samodzielność.

Całość zbiórki zostanie przeznaczona na pomoce i materiały edukacyjne, terapeutyczne oraz wycieczki rozwojowe, dzięki którym uczniowie mają okazję poznawać otoczenie, przyrodę, miejsca użyteczności publicznej i kultury.

Maraton poprowadzą: Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Wioletta Matynka, Liudmyla Pervushyna, Agnieszka Lipska, Ania Zacharek, Robert Pochała oraz Trójmiejscy instruktorzy i goście

Impreza ma charakter otwarty, może w niej wziąć udział każdy, bez względu na wiek, kondycję czy doświadczenie.

Organizatorem imprezy jest: Stowarzyszenie Zawsze w Formie
Partnerami imprezy są: Gdański Ośrodek Sportu, Z-Dance Studio, Z-Live

Informacja o biletach

Wstęp: dowolny datek na rzecz SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl