stat
Impreza już się odbyła

Seans relaksacyjny

Ceremonia dźwięku w głąb króliczej nory to podróż w głąb siebie, w skupieniu i atmosferze relaksu. Jest to seans, lecz jak to w Krainie Czarów wszystko jest na odwrót. Koncerty relaksacyjne to zupełnie coś innego niż powszechnie znane wydarzenia muzyczne. Tu, aby w pełni oddać się przeżyciom, wszyscy uczestnicy układają się w wygodnej pozycji leżącej i zamykają oczy. Ze względu na komfort naszych Gości, dla każdego z uczestników przygotowujemy matę, koc oraz poduszkę. Taki podstawowy zestaw pomoże Państwu ułożyć się w wygodnej pozycji, odprężyć się i poddać dobroczynnym wibracjom akustycznym.

sty 22

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 149 zł
ulgowy 99 zł

w każdy poniedziałek (do 28.02), godz. 18:00, 18:45

Poza muzyką, choć w tym przypadku trafniejszym określeniem jest przestrzenią dźwiękową, spotkania te zawierają elementy relaksacji. Wprowadzenie słowne pomaga odprężyć się, zmienić perspektywę i skierować uwagę uczestników na wewnętrzne przeżycia. Instrumenty, na których grany jest koncert oraz tradycja pracy z nimi wywodzi się z dalekich krajów rejonu Himalajów. Mają niezwykły i dobroczynny wpływ na ciało jak i na umysł, a także zwiększają świadomość siebie.

Sesje prowadzi Piotr Wyrwaszewski - trójmiejski muzyk, multiinstrumentalista, na co dzień zajmujący się muzykoterapią oraz działaniami artystycznymi i edukacyjnymi (zespoły Gluten Orkiestra, ABSTRACTKULTUR, Spotkania z Rytmem, Mała Motoryka). Certyfikowany praktyk terapii dźwiękiem według metody Petera Hessa. W swojej pracy z misami i gongami tybetańskimi inspiruje się elementami tradycyjnych kultur z Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

W trakcie koncertu w powietrzu unosić się będzie aromat Białej Szałwi oraz Palo Santo.

Czas: 1,5 h

Zapisy: spa@quadrille.pl lub pod nr telefonu +48 609 991 209 [ilość miejsc ograniczona]

*Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach w dwóch turach godzinowych do wyboru:
17.30-19.00 oraz 19.30-21.00.
*Konieczna wcześniejsza rezerwacja.
*Płatność przed wydarzeniem na Recepcji Spa.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl