• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Seanse saunowe

Wracamy z seansami saunowym!

lip 15

poniedziałek, godz. 18:30

Psale, parking nad Jeziorem Wysokim
bilety 25-40 zł
sie 4

niedziela, godz. 11:00

bilety 150 zł
W każdy czwartek!

Jak wygląda nasz czwartkowy repertuar?

19:30 Żywiołowy- seans z żywiołową muzyką oraz intensywnymi świeżymi zapachami. Pobudza ciało i umysł oraz napełnia endorfinami na resztę wieczoru.
20:00 Mentholowy- oczyszczający seans z użyciem kryształów mentholu. Idealna propozycja w przypadku zakwasów czy kontuzji. Menthol dzięki swoim właściwościom przywróci nam siły oraz przy okazji doskonale przeczyści zatoki.
20:30 Piekło- sesja dla prawdziwych fanatyków sauny. Najwyższa temperatura ok 100 stopni oraz intensywna cyrkulacja powietrza sprawi ze wypocimy z siebie wszelkie toksyny.
21:00 Medytacyjny- seans o obniżonej temperaturze. Ma na celu zrelaksować ciało i umysł dzięki połączeniu olejków eterycznych z kadzidłami oraz specjalnie dobranej muzyce wprowadzającej w trans. Idealny na relaks po ciężkim treningu.

Na każdy seans mamy 13 miejsc - rezerwacja miejsca jest obowiązkowa, osoby nie zapisane nie będą mogły uczestniczyć w seansie.

Koszt:
Wejściówka jednorazowa 35 PLN
Honorujemy karty partnerskie: multisport, pzu, medicover oraz fitprofit.


Zapisy telefoniczne 58 620 33 33 lub przez stronę internetową https://energy-club.pl/

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane