• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Szukasz partnerów do uprawiania sportu? Dołącz do jednej z aktywnych grup

Mikołaj Pachniewski, dak.
20 kwietnia 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 
Szukasz partnerów do wspólnych aktywności? Nic trudnego! Znajdziesz ich w sieci. Szukasz partnerów do wspólnych aktywności? Nic trudnego! Znajdziesz ich w sieci.

Szukasz nowych znajomych, z którymi będziesz podzielać aktywny styl życia albo partnerów do wspólnej gry? Nic trudnego! Dołącz do jednej z podanych przez nas aktywnych grup na portalach społecznościowych i wykorzystaj wiosenną pogodę na aktywność fizyczną! Czekamy również na wasze propozycje. Możecie je publikować w opiniach pod artykułem.Sprawdź Kalendarz imprez dla aktywnychCzy należysz do aktywnych grup w mediach społecznościowych?

Wiosna coraz śmielej rozgaszcza się w Polsce, a wyższe temperatury sprawiają, że większe grono osób podejmuje aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Często niektórym brak jest motywacji, by trenować w pojedynkę, lub mają problemy ze znalezieniem partnerów do gry np. w siatkówkę. Teraz to jednak żaden problem!

Gdy chcemy zapoznać partnerów do gry bądź też wspólnych treningów, możemy skorzystać z portali społecznościowych. Działa w nich sporo grup publicznych, do których może dołączyć każdy, a w których można zapoznać partnerów do popularnych sportów, jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, ale także Ultimate Frisbee, unihokej, kończąc na Spikeballu, znanym też jako Roundnet.

Jak przygotować rolki na wiosnę i na co zwrócić uwagę? Sprawdź, co mówi specjalistaUltimate Frisbee na plaży na StogachBez problemu znajdziemy także grupy mające na celu wspólną jazdę na rolkach, nordic walking, jazdę na rowerze czy też bieganie. Wystarczy tylko dołączyć do jednej z podanych niżej grup i znaleźć nowych, sportowych znajomych.Czekamy również na wasze propozycje. Grupy, których tutaj nie ma, a wiecie o ich istnieniu lub sami z nich korzystacie, wrzucajcie w opiniach pod artykułem.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (19)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

Wydarzenia

Tematyczny spacer miejski: Wzdłuż Kanału Raduni

30-50 zł
spotkanie, spacer, zajęcia rekreacyjne

Dzienny Azymut - V sezon [2024] - Etap 1 - Gdynia Dąbrowa

20-30 zł
zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację, trening

Mecz z kibicami Trefl Gdańsk

mecz

Forum

Najczęściej czytane