• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Total experience - saunowy wieczór głębokiego relaksu

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR SAUNOWY TOTAL EERIENCE!

Prowadzący: Lech Szemraj

To nie tylko relaks dla ciała, ale także dla duszy. Pozwól się ponieść falom naturalnych doznań. Odpręż się w blasku światła i pozwól zmysłom odkryć magiczny świat natury, ziołowych naparów oraz mistycznego dymu. To niezapomniana podróż, która zostawi w Tobie ślad głębokiego spokoju i wewnętrznej harmonii.

W PROGRAMIE:

Trzy rytuały relaksacyjne:
Afrykański trans
Dynamiczny rytuał przy prawdziwych afrykańskich rytmach. Czeka na Ciebie wiatr sirocco, powiew wody i prawdziwe aromaty Afryki.
 
Ziołowy duch
Odkryj magiczną moc natury w naszej saunie pełnej ziół! Wypełniona aromatycznymi esencjami roślin, zapewnia nie tylko relaksacyjny odpoczynek, ale też oczyszczenie ciała i umysłu. Pozwól sobie na chwilę relaksu z naturą
 
Sekretny szum drzew
Dźwięk liści to symfonia natury, pełna delikatnych szelestów i subtelnych szmerów. Przypomina delikatne szepty przyjaciół. Gdy wiatr przemyka przez korony drzew, liście tańczą w rytm jego tańca, wywołując łagodne suszenie i szumienie, jak dźwięki tajemniczego instrumentu. To melodia, która ukoi twoje zmysły i przeniesie cię w świat spokoju i harmonii z naturą.

Dodatkowo:
Peeling w łaźni parowej
Ciepłe, ziołowe napary
Lekkostrawne przekąski

TOTAL EERIENCE:
Ceremonia Total Experience to rytuał, w trakcie którego uruchamiasz zmysły i czerpiesz przyjemność całym ciałem, nie wzrokiem jak podczas innych seansów saunowych. Wykonywany na niższej temperaturze pieca niż zazwyczaj. Trwa około 20 minut. Relaksować Cię będą kadzidła, dymy, napary z ziół i olejki.
W trakcie ceremonii sauna jest wietrzona, aby schłodzić atmosferę i dostarczyć świeżego powietrza przed kolejnymi doznaniami zapachowymi. Całość umila relaksacyjna muzyka.
 
DODATKOWE INFORMACJE:
Prosimy o przynoszenie minimum 2 dużych ręczników.
Pomiędzy rytuałami podczas relaksu w strefie wypoczynku zaserwujemy delikatne przekąski i ziołowe napary.
Dołącz do naszego Wieczoru Saunowego i pozwól swojemu ciału i umysłowi na pełną regenerację. Zadbaj o siebie w wyjątkowy sposób i doświadcz pełni relaksu w magicznym otoczeniu naszej sauny. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Zapraszamy Serdecznie!

Ilość miejsc ograniczona!Oferta wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Od godziny 19:30 cała strefa dostępna wyłącznie dla uczestników Total Experience
Serdecznie zapraszamy!
Tel.: 668 299 226

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  189 zł
 • Bilet ulgowy
  139 zł
BILETY:
139 zł Klubowicze
189 zł osoby spoza klubu

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl