• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Triathlon Gdańsk dla dzieci

Wydarzenie w ramach

16 lipca wystartuje szósta edycja imprezy Triathlon Gdańsk na dystansie olimpijskim. Dzień wcześniej odbędą się zawody dla najmłodszych triathlonistów, do których zapisać można się już dziś. Start w imprezie towarzyszącej zmaganiom dorosłych może być dla dzieci i młodzieży wspaniałą sportową przygodą.

W sobotę, 15 lipca 2017 r. w Triathlon Gdańsk dla dzieci, jego uczestnicy będą rywalizować w tych samych konkurencjach, co dorośli, oczywiście na odpowiednio krótszych dystansach. Organizatorzy - Miasto Gdańsk oraz Gdański Ośrodek Sportu - zachęcają do zainspirowania swoich dzieci do wspólnego udziału w zawodach.

Zawody odbędą się w następujących kategoriach:
Fun Race 50 m - 200 m - 100 m (3-6 lat) - start wyłącznie z rodzicem/opiekunem
Dzieci Młodsze 100m - 1000 m - 200 m (7-9 lat)
Dzieci Starsze 200m - 1800 m - 900 m (10-13 lat)
Młodzicy i Juniorzy Młodsi 300 m - 3600 m - 1700 m (14-17 lat)
z osobną klasyfikacją dziewcząt i chłopców (z wyłączeniem Fun Race).

Start będzie zlokalizowany na plaży przy molo w Gdańsku Brzeźnie, z metą na samym molo, dokładnie w tym samym miejscu, skąd wystartują i będą finiszować uczestnicy głównej imprezy. Start pierwszego wyścigu zaplanowany został na godzinę 12.00.

Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej - triathlongdansk.eu" target="_blank" rel="nofollow">www.triathlongdansk.eu w zakładce Triathlon Gdańsk dla dzieci/Zapisy.
Rejestracji można dokonać najpóźniej do 22 czerwca. Za poprawne zgłoszenie uważane będzie wypełnienie formularza oraz dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 30 PLN. Obowiązuje limit uczestników - 150 osób.
W ramach pakietu startowego, każdy uczestnik Triathlon Gdańsk dla dzieci otrzyma: pakiet numerów startowych, czepek oraz pamiątkowy medal. Najlepsi zawodnicy zajmujący miejsca na podium (z wyłączeniem Fun Race) otrzymają dodatkowo puchary.

Informacje: triathlongdansk.eu
Organizatorzy: Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu
Partner techniczny Triathlon Gdańsk: Brubeck
Partnerzy: PowerBar, Aqua Sphere
Patroni medialni: Radio Gdańsk, trojmiasto.pl, gdansk.pl

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane