stat
Impreza już się odbyła

VIII Półmaraton Rolkarski o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

Po dwuletniej przerwie spowodowanej ograniczeni związanymi z koronawirusem zapraszamy na rolki. Już po raz ósmy organizujemy dla wszystkich miłośników tego sportu Półmaraton Rolkarski o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego. Najlepsi rolkarze będą  ścigać się po ulicach naszego miasta na dystansie 21 km.

paź 2

sobota

Gdańsk, Dolina Czystej Wody
bilety 69 zł
Zawody cieszyły się dużą popularnością i startowali w nich nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale także zawodnicy z różnych stron naszego kraju. Wyścigi na rolkach odbędą się w ostatnią niedzielę wakacji więc liczymy na duże zainteresowanie zawodników, którzy po dwóch miesiącach wypoczynku zechcą powalczyć o trofea. Czekamy także na  kibiców. Długość jednej pętli  wynosi 7 km więc zawodnicy będą musieli pokonać trzy okrążenia. Start nastąpi tak jak w ubiegłych latach na ul. NSZZ Solidarności na wysokości ul. Obrońców Westerplatte. Zawody wliczane do klasyfikacji Pucharu Kaszub Kaszebsci Czelch 2021. Będziemy mieli  również przygotowane trasy dla młodszych miłośników rolek. Dzieci w wieku do 12 lat będą ścigać się na dystansie 600 m, młodzież w wieku 13 -15 lat na dystansie 1000 m. Zawody odbędą się na zamkniętych ulicach ( ul. NSZZ Solidarność, ul. Przemysłowa i ul. Podmiejska) zabezpieczonych przez policję i inne służby, więc nic nie grozi uczestnikom.

Należy jednak startować w kasku i ochraniaczach by uniknąć stłuczeń i urazów. Dla wszystkich uczestników mamy medale pamiątkowe. Dla zwycięzców puchary i nagrody. Dekoracja zwycięzców i poczęstunek dla zawodników odbędzie się na mecie zawodów. Zapraszamy wszystkich chętnych. Przepraszamy jednocześnie wszystkich mieszkańców tych okolic za utrudnienia w ruchu drogowym.
 
Plan zawodów:
29.08.2020 r. (niedziela)
start główny(na 21 km) godz. 11,00 /limit czasowy to 2 godz./
biegi dzieci do lat 6 - dystans 300 metrów start godz. 10:00
                             7 - 12 dystans 600 metrów start godz. 10.20
                           13 - 15 lat dystans 1000 metrów start godz. 10.40

Biuro zawodów:
CKiS Pruszcz Gd. ul. Fryderyka Chopina 34
start-meta  Obwodnica Pruszcza Gdańskiego na wysokości skrzyżowania z ulicą Obrońców Westerplatte
biuro zawodów  w dniu 29.VIII 2021 r. /niedziela / -na starcie/ mecie czynne od godz. 9.00-zapisy, wydawanie pakietów startowych/

Zapisy:
drogą elektroniczną przy pomocy Firmy odpowiadającej za pomiar elektroniczny Thr North Event

 Zapisy przez Internet będą przyjmowane do dnia  27.08.2021 r. do godz. 13.00,
w dniu zawodów biuro zawodów

Opłaty startowe:
dorośli  50 zł (w dniu zawodów 100 zł.)
dzieci do lat 16 bezpłatnie.

Zapisy pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/5819.html

Informacja o biletach

Opłaty startowe za udział w zawodach :

dorośli 50 zł
w dniu zawodów 100 zł
dzieci do lat 16 bezpłatnie

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl