• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Weekend dla aktywnych. Propozycje na 1-2 października

dak.
30 września 2022, godz. 06:00 
Garmin Półmaraton to jedna z imprez dla aktywnych, która zaplanowana jest na pierwszy weekend października. Garmin Półmaraton to jedna z imprez dla aktywnych, która zaplanowana jest na pierwszy weekend października.

Weekend dla aktywnych przyniesie trochę atrakcji. Do wyboru będą m.in.: Garmin Półmaraton Gdańsk, gry na orientacje, joga, treningi i inne wydarzenia. Wszystko znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez. Sprawdźcie, w jaki sposób możecie spędzić czas w sobotę i niedzielę, 1-2 października.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 1-2 październikaGarmin Półmaraton GdańskW niedzielę, 2 października, wystartuje Garmin Półmaraton Gdańsk. W imprezie będzie mogło wziąć udział maksymalnie 3000 osób, a na liście startowej pozostało ostatnich kilkaset miejsc. Zapisy internetowe trwają do 1 października, do godz. 23:59. Koszt to 189 zł.

Garmin Półmaraton Gdańsk. Przeczytaj zapowiedźW tym roku powrócono do starej trasy, ale start i meta umiejscowione będą na stadionie Polsat Plus Arenie GdańskMapka. Część ulic będzie tego dnia wyłączona z ruchu.

Garmin Półmaraton Gdańsk 2022

bieg


Zobacz, jak wyglądał Półmaraton w 2019 rokuHarpuś z mapą na Leszczynki i SuchaninoPomorski Klub Orientacji Harpagan, w sobotę i w niedzielę, 1-2 października, zaprasza na imprezy na orientację z mapą na LeszczynkęMapkaSuchaninoMapka. Uczestnicy będą mieli do wyboru kilka tras. Mile widziane są także dzieci. Doświadczeni biegacze także znajdą trasę na dobry trening. Baza imprez czynna od godz. 10:30. Po powrocie na metę uczestnicy otrzymają dyplomy i poczęstunek. Będą czekać na nich także inne atrakcje. Zapisy na stronie internetowej. Bilety jednej imprezy od 1 do 25 zł.

Sprawdź, czego uczą spacery z mapąHarpuś z mapą na Leszczynki!

impreza na orientację, trening

Harpuś z mapą na Suchanino

impreza na orientację, trening


Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą - Nowy PortBractwo Przygody Almanak i Gdański Ośrodek Sportu w niedzielę, 2 października zapraszają na imprezę z cyklu "Gry Parkowe na Orientację" do Nowego PortuMapka. Uczestnicy mają do wyboru cztery kategorie startowe. Mile widziane są także dzieci. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 9:30. Starty do godz. 13:30. Zapisy na stronie internetowej lub w biurze zawodów. Bilety w cenie od 1 do 15 złotych.

Parkowe na Orientację - Nowy Port

gra miejska, zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację


Ostatnia joga na bulwarze w GdyniW sobotę, 1 października, na bulwarze w Gdyni odbędzie się ostatnia joga w tym roku. Zabierz ze sobą wygodny strój, matę i przede wszystkim dobry nastrój. Udział jest darmowy.

Joga na bulwarze w Gdyni

joga


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Samodzielny Harpuś Smęgorzyno

impreza na orientację, trening

Darmowy Program Edukacji Żeglarskiej

warsztaty, trening

Noc Saunowa Równonocy Czar

zajęcia rekreacyjne

Samodzielne Z Mapą do Lasu

rajd / wędrówka, impreza na orientację, trening

Kręć kilometry dla Gdańska

zajęcia rekreacyjne

Sopocianie Zawsze w Formie

zajęcia rekreacyjne

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców

mecz, trening

Taniec z akrobatyką

kurs tańca
dak.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (19)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Liga Harpagana etap 2

impreza na orientację, trening

Mikołajki na rolkach

bal, dancing, pokaz

Mikołajkowe Rollerdisco

dancing, zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane