• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Weekend dla aktywnych. Propozycje na 29-30 października

mip.
28 października 2022, godz. 06:00 
W najbliższy weekend wybrać można spośród kilku imprez z mapą na orientację. W najbliższy weekend wybrać można spośród kilku imprez z mapą na orientację.

Weekend dla aktywnych stać będzie pod znakiem gier na orientację. Oprócz nich do wyboru są m.in.: medytacja, zajęcia taneczne, spacery, wycieczki, a także inne treningi. Wszystko znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez. Sprawdźcie, w jaki sposób możecie spędzić czas w sobotę i niedzielę, 29-30 października.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 29-30 październikaHarpuś z mapą do Ptasiego RajuPomorski Klub Orientacji Harpagan w niedzielę, 30 października, zaprasza na imprezę na orientację z mapą do Ptasiego Raju. Start i meta umiejscowione będą nieopodal wejścia do rezerwatuMapka. Uczestnicy będą mieli do wyboru cztery trasy. Mile widziane są także dzieci. Doświadczeni biegacze także znajdą trasę na dobry trening. Baza imprez czynna od godz. 10:30. Po powrocie na metę uczestnicy otrzymają dyplomy i poczęstunek. Będą czekać na nich także inne atrakcje. Zapisy na stronie internetowej. Bilety od 1 do 25 zł.

Harpuś z mapą do Ptasiego Raju

20 - 25 zł
impreza na orientację, trening


Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą - StogiBractwo Przygody Almanak, Rada Dzielnicy Stogi i Terminal Kontenerowy DCT w niedzielę, 30 października, zapraszają na imprezę z cyklu "Gry Parkowe na Orientację" na StogiMapka. Uczestnicy mają do wyboru cztery kategorie startowe. Mile widziane są także dzieci. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 9:30. Starty do godz. 13:30. Zapisy na stronie internetowej lub w biurze zawodów. Bilety w cenie od 1 do 22 złotych. Mieszkańcy dzielnic: Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie oraz Przeróbka zgłoszeni do piątku do godz. 19 są zwolnieni z opłat.

Parkowe na Orientację Stogi Bunkry

gra miejska, zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację


Zobacz, jak wyglądają gry na orientację. Materiał archiwalnyQigong Falun Dafa w SopocieW niedzielę o godz. 10 w parku Marii i Lecha Kaczyńskich w Sopocie odbędą się zajęcia z ćwiczeń qigong i medytacji Falun Dafa. Cztery ćwiczenia wykonywane będą na stojąco (medytacja w ruchu), a piąte na siedząco. Udział jest bezpłatny. Zalecane jest zabranie za sobą swobodnego stroju oraz maty do ćwiczeń. Wcześniej należy jednak potwierdzić obecność. Kontakt pod nr telefonu: 510-443-432 lub 694-160-078.

Qigong Falun Dafa

w plenerze, zajęcia rekreacyjne


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

FUN RUN Park Millenium

15 - 21 zł
impreza na orientację

Blaster Games w Kosakowie

35  zł
mecz, turniej, trening

Blaster Games w Rumi

35 zł
mecz, turniej, trening

SK 3X3 Olympic Camp

trening

Taniec z akrobatyką

kurs tańca

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców

1300 zł
mecz, trening

Piłka nożna dziewcząt

zajęcia rekreacyjne, trening

Jesienna, rodzinna przeprawa.. (1 opinia)

40 - 70 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Cmentarze mennonickie (1 opinia)

50 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka
mip.

Wydarzenia

Opinie (2)

 • Ostatnia chwila by iść na grilla

  • 2 0

 • komercja i nic po zatym ciekawego

  • 6 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Qigong Falun Dafa w Gdyni w COP

spotkanie, zajęcia rekreacyjne

Zajęcia Zumbini

50 zł
zajęcia rekreacyjne

Spacery wtorkowe z przewodnikiem (1 opinia)

wykład / prezentacja, spacer

Forum

Najczęściej czytane