• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 11-12 marca

mip.
10 marca 2023, godz. 06:00 
Opinie (13)
W niedzielę, 12 marca, odbędzie się ostatni w tym sezonie bieg z cyklu City Trail z Nationale-Nederlanden. W niedzielę, 12 marca, odbędzie się ostatni w tym sezonie bieg z cyklu City Trail z Nationale-Nederlanden.

Weekend 11-12 marca można będzie spędzić w aktywny sposób. W sobotę i niedzielę do wyboru będą m.in. bieganie, trening OCR czy gry na orientację. Ponadto odbędzie się wiele wydarzeń i treningów: jogi, morsowania, siatkówki, tańca czy zumby. Wszystkie znajdziesz w naszym Kalendarzu imprez.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 11-12 marcaTrening otwarty i 3. urodziny OCR ParkW niedzielę, 12 marca, wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w pokonywaniu przeszkód pod okiem trenerów. Wszystko to z okazji 3. urodzin OCR Park w Gdyni-KolibkachMapka. Będzie to świetne przygotowanie przed startem w najbliższych biegach OCR lub przed powrotem do aktywności po zimowym przestoju. Równolegle odbędzie się także trening dla dzieci, które będą mogły wyszaleć się na świeżym powietrzu, poskakać w błotku i rozładować nieco niekończące się pokłady energii. Po zakończonych aktywnościach organizatorzy zapraszają na urodzinowy tort i wspólne ognisko. Udział jest bezpłatny.

Trening Otwarty

zajęcia rekreacyjne, trening


City Trail z Nationale-NederlandenW niedzielę, 12 marca, cykl City Trail z Nationale-Nederlanden przybędzie do GdańskaMapka. Będą to już ostatnie zawody w tym sezonie. Trasa po gdańskich lasach wynosi 5 km. Można zapisywać się na miejscu w dniu wydarzenia. Koszt wynosi 40 zł.

City Trail

40 zł
bieg


Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Zaspa MłyniecBractwo Przygody Almanak zaprasza do udziału w zabawie z cyklu "Gry Parkowe na Orientację" na gdańskiej dzielnicy Zaspa MłyniecMapka. Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto. Najważniejsze jest to, że niekoniecznie musimy... biegać. To bardzo dobra okazja, aby wybrać się na spacer całą rodziną - z dzieckiem, a nawet z babcią. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Ponadto zawody mają charakter edukacyjny i popularyzujący nawigację w terenie oraz czytanie mapy. Początek o godz. 9:30.

Do wyboru są 4 kategorie o różnym poziomie trudności. Aby się zapisać, wcześniej należy wypełnić formularz internetowy. Koszt udziału to 2-27 zł.

Zobacz, jak wyglądają gry parkowe na orientacjęParkowe na Orientację Zaspa Młyniec

27 zł
impreza na orientację


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Tydzień Jogi z Thera Wellness (2 opinie)

zajęcia rekreacyjne, trening, joga

Latino Dance | Kobieca siła

50 zł
kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Tropem ciekawych mieszkańców Gdańska

40 zł
spacer

Kobieca siła | weekend nad morzem

799 zł
degustacja, warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Taniec z akrobatyką

kurs tańca

Gimnastyka dla seniorów

zajęcia rekreacyjne

parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening

Qigong Falun Dafa

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Zumba & Morsowanie

zajęcia rekreacyjne

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców

1300 zł
mecz, trening
mip.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (13)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Qigong Falun Dafa w Gdyni w COP

spotkanie, zajęcia rekreacyjne

Zajęcia Zumbini

50 zł
zajęcia rekreacyjne

Spacery wtorkowe z przewodnikiem (1 opinia)

wykład / prezentacja, spacer

Forum

Najczęściej czytane