stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wiśniowski Ironkids

Wydarzenie w ramach

W weekend od 9 do 11 sierpnia w Gdyni po raz kolejny odbędą się jedne z najbardziej wymagających zawodów na świecie - IRONMAN 70.3. W piątek, 9 sierpnia w sportowych zmaganiach udział wezmą najmłodsi podczas WIŚNIOWSKI IRONKIDS. Marka WIŚNIOWSKI ponownie została oficjalnym sponsorem tych triathlonowych zawodów w ramach swojego projektu "BE THE WINNER", który od lat wspiera sportowców zawodowych jak i amatorów. Start imprezy będzie miał miejsce na Skwerze Kościuszki.

To świetna okazja do zachęcenia najmłodszych do aktywności fizycznej i przekazania im triathlonowego bakcyla.

Kids Aquathlon
K5/M5 roczniki 2014-2012
K8 / M8 roczniki 2010 - 2011
K10 / M10 roczniki 2008 - 2009
K12 / M12 roczniki 2006 - 2007
K14 / M14 roczniki 2004 - 2005

Godziny otwarcia biura zawodów:
09 sierpnia 2019 r. (piątek) w godzinach 12:00-16:30

WIŚNIOWSKI IRONKIDS I IRONMAN 70.3 Gdynia

Już od 9 sierpnia zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli zmierzyć się podczas triathlonowych
zawodów IRONMAN w Gdyni, które należą do jednych z najważniejszych wydarzeń sportowych w
Polsce.

WIŚNIOWSKI IRONKIDS to zawody, na które zapraszamy najmłodszych fanów sportu. Dzieci w wieku od 5 do 15 lat zmierzą się z aquathlonem, czyli formułą zawodów opartej na pływaniu i bieganiu. Dystanse dopasowane są do wieku uczestników. To świetna okazja do zachęcenia najmłodszych do aktywności fizycznej i przekazania im triathlonowego bakcyla, co staramy się robić przy okazji różnych imprez sportowych w jakich bierzemy udział jako sponsor - mówi Irmina Długopolska, Menedżer ds. Sponsoringu Sportowego WIŚNIOWSKI.

Dorośli natomiast rozpoczną starty w sobotę, 10 sierpnia. Zawodnicy do pokonania mają 1.9 km w wodzie, 90 km jazdy na rowerze oraz 21,1 km biegu.

BE THE WINNER - WIŚNIOWSKI dla sportu

Marka Wiśniowski od wielu lat angażuje się w sponsoring sportowy zarówno przy lokalnych jak i globalnych wydarzeniach, które promują zdrowy tryb życia i uniwersalne wartości. Połączenie sportu z biznesem ma ogromny sens, gdyż zarówno w jednej jak i drugiej dziedzinie potrzebna jest ambicja oraz ciężka i systematyczna praca, aby osiągnąć sukces. Czymś naturalnym jest więc współpraca tych dwóch światów przy zdobywaniu kolejnych szczytów.

W projekcie BE THE WINNER wspieramy sportowców - zawodowców i amatorów - bo wierzymy, że wspólnie możemy odnosić sukcesy, a wsparcie solidnego partnera jest dużą wartością. Pamiętamy także o fanach sportu, bo to oni towarzyszą i zagrzewają do walki swoje ulubione drużyny czy zawodników. Razem tworzymy społeczność ludzi aktywnych - mówi Irmina Długopolska.

---
Wiśniowski - Czołowy polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla domu. Firma z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. WIŚNIOWSKI posiada centrum technologiczno-produkcyjne zapewniające jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczynia się do powstania produktów na najwyższym poziomie, cenionych w kraju i zagranicą.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    75 zł
  • Przedsprzedaż
    40-60 zł
do 31 marca 2019 40 PLN
do 30 kwietnia 2019 45 PLN
do 31 maja 2019 50 PLN
do 30 czerwca 2019 55 PLN
do 27 lipca 2019 60 PLN
w biurze zawodów 75 PLN
Limit uczestników: 500

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl