stat

Z Mapą do Lasu Marszewo

Zapraszamy na spotkania rekreacyjno - sportowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia.To aktywne spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach.

lis 14

sobota, godz. 10:30

Gdynia, ul. Zwierzyniecka
bilety 7,50 zł
gru 6

niedziela, godz. 10:30

Gdynia, Gołębiewo, parking przy...
bilety 7,50 zł
Na każdym spotkaniu są przygotowane do wyboru różne, w zależności od stopnia zaawansowania, trasy.
Spacerujemy, truchtamy, biegamy, czy ścigamy się - z samym sobą, czy z pozostałymi uczestnikami? - każda forma jest dopuszczalna, każdy decyduje sam. To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!

Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Na starcie czekają osoby zajmujące się orientacją od wielu lat, które z chęcią wytłumaczą Ci jak zacząć! Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań! Zapraszamy!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.

Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!

Dostępne trasy tutaj: http://www.azymut45gdynia.org/nasze-zawody/Z-Mapa-do-Lasu/Trasy

Opłata: 7,50 zł przy zgłoszeniu do soboty 19.09.2020 do godz. 20:00 lub 10,00 zł przy zgłoszeniu na miejscu w dniu imprezy. Nie gwarantujemy dostępności odpowiedniej mapy przy zgłoszeniu w dniu imprezy. Kilka osób może startować z jedną mapą.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    7,50 zł
  • Bilet ulgowy
    7,50 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl