stat
Impreza już się odbyła

Zumba i Morsowanie

Zapraszamy na niedzielną Zumbę i Morsowanie! Spotykamy się o 10:30 w Gdańsku Brzeźnie przy wejściu na plażę nr 51. Zaczynamy od godzinnej rozgrzewki z Zumbą, a potem o 11:30 dla chętnych morsowanie. Zumbę prowadzi Ania Cegłowska i Z-Dance Team.

Morsowanie prowadzi Z-Dance Team

Jeśli nie macie doświadczenia nie bójcie się - możecie bezpiecznie spróbować i zacząć swoją przygodę z morsowaniem i zumbą.

Trzeba zabrać: ubranie "na cebulkę" i dobre antypoślizgowe buty na Zumbe, na morsowanie: strój kąpielowy, dwa ręczniki, siatkę na mokre rzeczy, czapkę, rękawiczki i jeśli chcecie buty neoprenowe, matę na której możecie zostawić rzeczy i się przebrać i termos z gorącą herbatą Dobrze wziąć też ciepłe luźne ubrania, które będziecie mogli łatwo założyć po wyjściu z wody.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane