• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dzień Kobiet dla aktywnych już przez cały weekend. Jest w czym wybierać

dak.
5 marca 2021 (artykuł sprzed 3 lat) 
Jedną z imprez poświęconych Dniu Kobiet jest niedzielne morsowanie w Brzeźnie, które poprzedzą godzinne zumby. Jedną z imprez poświęconych Dniu Kobiet jest niedzielne morsowanie w Brzeźnie, które poprzedzą godzinne zumby.

Dzień Kobiet przypada na najbliższy poniedziałek, ale miłośnicy imprez sportowych z tej okazji mają duży wybór już od weekendu. Można wybierać pomiędzy zumbą w internecie lub połączoną z morsowaniem na plaży. Będzie również najpiękniejszy bieg świata, parkowe gry na orientację, a także ognisko połączone z nartami lub snowboardem.Kalendarz imprez na najbliższy tydzieńDzień Kobiet na sportowo rozpocznie się już w sobotę, 6 marca, i to na Kaszubach. Kobiety na Dechy to impreza, podczas której pośmigać będzie można na nartach lub snowboardzie. To już końcówka sezonu i warto to wykorzystać. Zaproszenie kierowane jest nie tylko do kobiet, ale do całych grup i rodzin z dziećmi. Wykorzystaj ten czas na spotkanie znajomych przy ognisku z kiełbaskami i grzańcem. Świetna atmosfera gwarantowana. Do wyboru są dwa pakiety. Pierwszy "Ognisko" kosztuje 30 zł, a drugi "na Dechy" - 130 zł. Zabawa rozpoczyna się o godz. 10, ale stok przy ul. Górskiej 3 w Szymbarku otwarty jest już od godz. 8.

Tak wyglądały biegowe zmagania pań przed rokiemTakże w sobotę do wspólnych zajęć tanecznych Zumba zaprasza Anna Cegłowska. Ćwiczenia należą do cyklu "Aktywuj się w Gdańsku" i tego dnia odbędą się w internecie. Wszyscy mogą połączyć się za pośrednictwem mediów społecznościowych i tańczyć we własnych domach, przed ekranami swoich komputerów, telefonów komórkowych, laptopów czy tabletów. Wstęp jest darmowy i rozpoczyna się o godz. 12.

Zajęcia zostaną przeniesione na plażę kolejnego dnia! Zumba i Morsowanie rozpoczyna się o godz. 10:30 w Gdańsku-Brzeźnie przy wejściu na plażę nr 51Mapka. Wszyscy zaczynają od godzinnej rozgrzewki z zumbą, a godzinę później chętni wchodzą do morza. Trzeba zabrać: ubranie "na cebulkę" i dobre antypoślizgowe buty na zumbę, na morsowanie: strój kąpielowy, dwa ręczniki, siatkę na mokre rzeczy, czapkę, rękawiczki i jeśli chcecie buty neoprenowe, matę, na której możecie zostawić rzeczy i się przebrać, i termos z gorącą herbatą. Dobrze wziąć też ciepłe luźne ubrania, które będziecie mogli łatwo założyć po wyjściu z wody.

Morsy w BrzeźnieZ kolei w parku OruńskimMapka odbędzie się Najpiękniejszy Bieg Świata Ladies Run. W niedzielę będzie to już trzecia edycja imprezy organizowanej przez BigYellowFoot. W związku z panującą sytuacją bieg przyjął formułę hybrydową. To oznacza, że nie będzie wspólnego startu, a każda z zawodniczek będzie mogła wystartować o dowolnej porze w godz. 11-13 po trasie 2/3x1,5 km. Impreza zostanie poprzedzona taneczną rozgrzewką, a na mecie uczestniczki mogą liczyć na przepiękne medale oraz kwiatek. Zapisy online trwają do końca piątku, a koszt udziału to 55 zł.

Fani Parkowych Gier na Orientację mogą wybrać się do Doliny SamborowoMapka w Gdańsku. Zabawa rusza w niedzielę, o godz. 9:30 i potrwa do godz. 15. Koszt udziału wynosi od 1 do 22 zł.
dak.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (54)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Tematyczny spacer miejski: Gdańsk jako gród nad Motławą

30-50 zł
spotkanie, spacer, zajęcia rekreacyjne

Zajęcia Izolacje & Bodymovement z Krzyśkiem Fibe

199 zł
kurs tańca

Nordycka Noc Saunowa

169 - 299 zł
zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane