• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Aktywny weekend na różne sposoby: workout, rolki, joga lub siatkówka plażowa

dak.
16 lipca 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Gdańsk Workout to jedna z propozycji na ten weekend. Zawody odbędą się w Warsztacie Pop Art. Gdańsk Workout to jedna z propozycji na ten weekend. Zawody odbędą się w Warsztacie Pop Art.

Workout, rolkowisko, joga, gry na orientację czy siatkówka plażowa to tylko wybrane pomysły dla miłośników aktywności fizycznych na spędzenie weekendu w Trójmieście. Sprawdź nasz kalendarz imprez, aby zaplanować 17 i 18 lipca na sportowo.Kalendarz imprez na weekend 17-18 lipcaGdańsk Street WorkoutW sobotę, w godz. 12-17, w Warsztacie Pop ArtMapka odbędzie się meeting Gdańsk Street Workout. Wszyscy miłośnicy sportu bazującego na treningu z masą własnego ciała i nie tylko zaproszeni są na zajęcia i zawody. Wydarzenie jest dla każdego: jeśli już trenujesz lub chcesz zacząć, to jest to idealna okazja.

Organizatorami wydarzenia jest Mistrzyni Świata i Polski w Street Workout (kategoria siłowo-wytrzymałościowa) Anna Krajka oraz Mistrz Polski (kat. freestyle) Olek Waszkiewicz. Oboje chętnie odpowiedzą na pytania, pomogą w kwestiach treningowych. Przewidziane są także konkursy sportowe dla publiczności. Wstęp wolny.

RolkowiskoWe wszystkie niedziele lipca i trzy pierwsze niedziele sierpnia, w godz. 16-19 organizowane jest Rolkowisko na terenie Ergo ArenyMapka.

Wstęp jest bezpłatny, a zajęcia opracowują i przeprowadzają każdorazowo instruktorzy z działającej w Gdańsku profesjonalnej szkółki rolkowej Roll4All. Możliwe jest wypożyczenie rolek i kasku z ochraniaczami. W celu ustalenia warunków wypożyczenia prosimy o kontakt poprzez e-mail: roll4all@roll4all.pl lub pod numerem telefonu: 500 073 261.

Zobacz, jak wygląda rolkowisko w Ergo ArenieWzorem ubiegłych lat na wszystkich chętnych podczas Rolkowisk w Ergo Arenie czeka pięć specjalnie wyznaczonych stref:
  • strefa nauki jazdy - nauka od podstaw prowadzona przez instruktora i szkółki wrotkarskie,
  • strefa freestyle slalom - nauka jazdy między kubeczkami dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy pod nadzorem instruktora,
  • strefa nauki jazdy agresiv/urban - strefa dla średnio zaawansowanych rolkarzy, którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności, zajęcia będą prowadzone na podstawowych przeszkodach (poręcz, hopka, podest) pod nadzorem instruktora,
  • strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej - na obwodzie płyty głównej zostanie utworzony tor, po którym rolkarze będą jeździć w kółko w jednym kierunku (rotacyjnie), w tej strefie jazda odbywa się bez instruktora w rytmie muzyki,
  • strefa hokeja na rolkach - powstanie plac otoczony bandami do unihokeja, dodatkowo odgrodzony płotkami, będą się na nim odbywać zajęcia dla dzieci z instruktorem, do dyspozycji dzieci będą kije hokejowe.


Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą HevelianumBractwo Przygody Almanak zaprasza do udziału w zabawie z cyklu Rodzinne Gry Parkowe na Orientację - sezon 10, epizod 13. Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto, albowiem impreza rozgrywa się na terenie trójmiejskich parków w wybranych dzielnicach oraz w okolicznych lasach.

Zawody mają charakter edukacyjny i popularyzujący nawigację w terenie oraz czytanie mapy. Teren jest łatwy w orientacji, bezpieczny i bardzo ciekawy pod względem krajoznawczym, jak i przyrodniczym. Za każdym razem organizator tłumaczy zasady i odpowiada na każde nurtujące uczestników pytania. Na wszystkich trasach obowiązuje elektroniczny system potwierdzania punktów kontrolnych SportIdent. Najbliższa impreza odbędzie się na Górze GradowejMapka. Start o godz. 10. Wpisowe wynosi od 1 do 15 zł.

Zobacz, jak wyglądają Gry Parkowe na OrientacjęJoga i pilates na plaży w GdyniCentrum Joga i Pilates serdecznie zaprasza do wspólnej praktyki jogi, pilatesu, bodyart i tańca na plaży miejskiej przy Polance Redłowskiej w GdyniMapka. Zajęcia odbywają się w każdą wakacyjną sobotę począwszy od 26 czerwca do 11 września w godz. 8:30-9:30.

Ziaja Cup, turniej siatkówki plażowej w SopocieZobacz, jak wyglądał festiwal jogi. Materiał archiwalnyW sobotę, 17 lipca, w ramach Lato 2021 z MOSiR Sopot odbędzie się turniej siatkówki plażowej Ziaja Cup w kategorii Open. Zawody rozgrywane będą na plaży w SopocieMapka przy wejściu 23. Bezpłatne zapisy prowadzone są przez internet oraz na miejscu, tuż przed startem, w godz. 9-10. W środy odbywają się turnieje kobiet, a w piątki zawody młodzieżowe. Imprezę sponsoruje firma Ziaja. Nagrody przyznawane są za miejsca 1-3 w poszczególnych imprezach oraz dodatkowo za końcową klasyfikację Lata 2021.
dak.

Wydarzenia

Joga i Pilates na plaży

zajęcia rekreacyjne

Rolkowisko 2021

zajęcia rekreacyjne

Aktywne Lato

turniej, zajęcia rekreacyjne

Gdańsk Street Workout SESH vol.1 + battles

trening

Piesze wędrówki z rodziną, edycja 9/2021

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (14)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Blaster Games - Gry Nerf Gdynia

60 zł
gry, zajęcia rekreacyjne, trening

Wędrówka wśród jezior i torfowisk Puszczy Wierzchucińskiej (14 opinii)

(14 opinii)
35-50 zł
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Konfrontacje Taneczne vol.8: K-Pop vs Ro

79 zł
kurs tańca

Forum

Najczęściej czytane