• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Bilard w Trójmieście znów drożeje. Gdzie grać i za ile zagramy?

mip.
28 września 2023, godz. 06:00 
Opinie (19)
Za grę w bilard w Trójmieście zapłacimy więcej niż w 2022 r. Za grę w bilard w Trójmieście zapłacimy więcej niż w 2022 r.

Bilard w Trójmieście - gdzie grać i ile kosztuje? Jesień to najlepszy czas dla klubów bilardowych. Frekwencja jak co roku rośnie, a stoły oblegane są do późnych godzin wieczornych. Sprawdziliśmy, gdzie można zarezerwować miejsce na partyjkę ze znajomymi i nie tylko. Niestety ceny w porównaniu z 2022 r. znów wzrosły. Średnio za godzinę gry trzeba zapłacić o 5 zł więcej.


U7Bilard to oprócz kręgli koronna rozrywka w Centrum U7, w którym do dyspozycji jest łącznie 19 stołów: 10 Gdańsku GłównymMapka, 5 Galerii Metropolia we WrzeszczuMapka i 4 w GdyniMapka. Godzina gry kosztuje tutaj 30 zł. Ponadto od poniedziałku do czwartku można tu skorzystać z promocji, gdzie przy zakupie dwóch godzin gry trzecia jest darmowa.

- Jesień to dla nas najlepszy sezon. Chętnych do gry mamy właściwie o każdej porze dnia. Największe obłożenie u nas zaczyna się od godz. 19. By mieć pewność, że stół będzie dostępny, polecamy robić rezerwacje online, zwłaszcza jeśli planujemy grę w weekend - słyszymy od pracowników w centrum U7.

Green ClubKultowym miejscem na bilardowej mapie Gdańska jest Green Club przy ul. HynkaMapka, który reklamuje się jako największy klub bilardowy w Trójmieście.

Do dyspozycji klientów jest aż 20 stołów bilardowych i snookerowych. Godzina gry w bilard pool to 30 zł, a snooker 40 zł. Dostępne są również 10-godzinne karnety w cenie 225 zł (bilard pool) oraz 300 zł (snooker).

W Green Clubie często organizowane są turnieje bilardowe dla amatorów i profesjonalistów, a cykliczny poniedziałkowy turniej półprofesjonalny zawsze przyciąga liczne grono uczestników z Trójmiasta i okolic. Ponadto jest możliwość zapisania się do akademii bilardowej i snookerowej.

- Chętni do gry są cały czas. Najwięcej osób przychodzi wieczorem, a największy ruch jest od czwartku do niedzieli. Przewidujemy, że największe oblężenie zacznie się od połowy października - mówią nam pracownicy Green Clubu.

MK BowlingCztery stoły od gry oferuje MK Bowling, który znajduje się na 2. piętrze w Centrum Handlowym Manhattan przy al. Grunwaldzkiej 82Mapka. Godzinna opłata to 30 zł.

Klub bilardowy 8 bilaMiłośnicy bilarda mogą udać się także do gdyńskiego Klubu bilardowego 8 bila przy ul. Jana z Kolna 36Mapka - czeka tam na nich 9 stołów. Godzina gry to koszt 26 zł. Ponadto w ofercie klubu znajdziemy również możliwość gry w snookera (30 zł/h), turnieje dla amatorów czy szkółkę bilardową.

Podziemia WitominoW Gdyni można udać się też do lokalu o nazwie Podziemia Witomino. Mieści się on przy ul. Wielkokackiej 17Mapka. Do dyspozycji graczy są obecnie 2 stoły, a koszt godziny gry to 20 zł.

Podziemia WitominoTo nowe miejsce na mapie Trójmiasta, jeśli chodzi o bilard. Podziemia Witomino mieści się przy ul. Wielkokackiej 17Mapka. Do dyspozycji graczy są obecnie 2 stoły, a koszt 2 godzin gry to 30 zł. Możliwe jest także zakupienie abonamentu 10-godzinnego w cenie 150 zł.

Strefa 21Na Żabiance przy ul. Gdyńskiej 4Mapka mieści się z kolei Strefa 21. Do dyspozycji graczy są 4 stoły. Godzina gry kosztuje 20 zł. Dostępne są również karnety. Ponadto od niedzieli od czwartku do godz. 20 studenci otrzymują zniżkę 10 proc.
mip.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (19)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Turniej Sztuk Walki - Dragons Arena

turniej

Mikołajkowa Noc Saunowa

125 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie

Trening mięśni dna miednicy

50 zł
warsztaty, zajęcia rekreacyjne, trening

Forum

Najczęściej czytane