• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Co robić w Trójmieście, gdy pada deszcz? Pomysły na aktywne spędzenie czasu

mip.
26 lipca 2023, godz. 06:00 
Opinie (47)
Przy niekorzystnej pogodzie, warto udać się do zadaszonych miejsc, by aktywnie spędzić wolny czas. W Trójmieście propozycji jest cała masa. Przy niekorzystnej pogodzie, warto udać się do zadaszonych miejsc, by aktywnie spędzić wolny czas. W Trójmieście propozycji jest cała masa.

Pogoda w Trójmieście w wakacje nie rozpieszcza. Padający deszcz krzyżuje plany na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W Trójmieście nie brak jest jednak alternatyw na udane spędzenie wolnego czasu, a przy okazji wysiłek fizyczny pod dachem. Przedstawiamy najciekawsze propozycje naszym zdaniem.

Z których miejsc skorzystasz jeszcze w te wakacje?

Pogoda w Trójmieście w lipcu nie rozpieszcza. Synoptycy opady deszczu zapowiadają także na kolejne dni. Z tego względu aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu nie będzie należał do najlepszych i najczęściej wybieranych rozwiązań. W Trójmieście sporo jest jednak miejsc, gdzie można udanie spędzić wolny, wakacyjny czas niezależnie od pogody. Poniżej przedstawiamy wybrane z nich.

Sale zabawW GdańskuMapkaGdyniMapka swoje oddziały ma popularny park trampolin - Jumpcity. Godzina zabawy kosztuje od 30 do 50 zł.Amatorzy zjeżdżalni, trampolin, labiryntów oraz ścianek wspinaczkowych mogą wybrać się do Loopy's World. Wejście dla 1 dziecka kosztuje 66 zł. Z kolei trójka w ramach promocji wejdzie za 164 zł.

Rodzice z dziećmi do 14 lat mogą wybrać się do Amazonii w Gdyni. Na miejscu czeka aż 450 m2 placów zabawowych, zjeżdżalnie, trampoliny, karuzele i wiele innych. Za godzinę zabawy zapłacimy 20-30 zł, a 3 godzinny bilet to koszt 40-50 zł.

Aquaparki i basenyIdealną opcją dla amatorów wodnych zabaw będzie wyprawa do Aquaparku Sopot. Na miejscu oprócz basenów czekają zjeżdżalnie, sauny, a także spa. Koszt godzinnej wejściówki zaczyna się już od 49 zł, z kolei ceny całodziennej zaczynają się od 129 zł.

Baseny w Trójmieście. Gdzie jest najtańszy? Ile kosztuje? Baseny w Trójmieście. Gdzie jest najtańszy? Ile kosztuje?

Chętni mogą także skorzystać z Aquaparku Reda. Tam oprócz wodnych szaleństw na wielu zjeżdżalniach i basenach, zobaczyć można rekiny, papugi, a także skorzystać z saunarium, strefy spa czy kina 7D. Godzinny bilet to wydatek od 50 zł-120 zł a całodzienny 130-240 zł.W Trójmieście działa także wiele basenów i pływalni. Zarówno tych miejskich, jak i komercyjnych. Skorzystać można z nich kupując jednorazowy bilet. Szerzej pisaliśmy o nich w poniższym artykule.

Baseny i pływalnie a wakacje. Taniej, ale i... drożej. Nie wszystkie będą otwarte Baseny i pływalnie a wakacje. Taniej, ale i... drożej. Nie wszystkie będą otwarte

GokartyFani adrenaliny i wiatru we włosach spróbować mogą swoich sił podczas jazdy gokartem. W Trójmieście oddział w SopocieMapkaGdańskuMapka ma Kart Center. Koszt 8-minutowej przejażdżki to 104 zł.

Zobacz, jak dobrze jeździć gokartemZ kolei alternatywę dla prawdziwych gokartów ma Crazy Kart, które mieści się w Galerii MetropoliaMapka. Ich pojazdy służą do jazdy driftem na specjalnym torze. Cena za 15 minut to 39 zł.Ścianki wspinaczkowePod dachem skorzystać można także ze ścianek wspinaczkowych. Taką możliwość oferuje m.in. Murall na gdańskim Garnizonie. Do dyspozycji mamy tu 1000 m kw. powierzchni wspinaczkowej i ponad 7 tys. chwytów, których układ jest zmieniany, by tworzyć nowe ścieżki o różnych poziomach trudności. Jednorazowe wejście kosztuje 39 zł.

Ściany wspinaczkowe w Trójmieście. Sprawdź katalogSporą ściankę wspinaczkową ma także Mono, które znajduje się w Alchemii. Jednorazowe wejście to koszt od 23 do 34 zł. Jest także możliwość wypożyczenia całego niezbędnego sprzętu oraz skorzystania z pomocy instruktora.

Laserowy paintballLaserowy paintball to nie tylko dobra opcja w czasie złej pogody, ale także alternatywa dla tradycyjnego paintballa, w którym niejednokrotnie ból po otrzymaniu kulki z farbą jest spory. Największym i najlepszym miejscem jest Strefa Zoltar, która mieści się w GdańskuMapkaGdyni.Jedna runda kosztuje 30-40 zł. Ponadto miejsce to oferuje strefę VR, arcade, symulatory i wiele innych.
mip.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (47)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Good Luck'owa bania z witkami

199 zł
zajęcia rekreacyjne

Mikołajkowy Kobiecy Wieczór

100 zł
spotkanie, zajęcia rekreacyjne, joga

Mikołajkowy seans saunowy dla Pań

100 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie

Forum

Najczęściej czytane