• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cross Mixed Zone 2022 (1 opinia)

Cross Mixed Zone Gdańsk 2022 to druga edycja imprezy w ramach projektu Gdańska Letnia Atletyka. To zawody, które 28 sierpnia praktycznie zakończą sportowy sezon na Lotos Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie.  Tak jak przed rokiem wyzwanie podejmą tam - w kategorii Open - prawdziwi twardziele, bywalcy boxów crossfitowych, dla których workouty to przyjemność, a sportową rywalizację mają we krwi. Start o godzinie 11.00. Zapraszają Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Gdańsk, Crossbox Atleta oraz Żuraw Gdańsk.

Cross Mixed Zone Gdańsk 2021 był imprezą ze wszech miar udaną. Dopisała pogoda, frekwencja uczestników i kibiców, panowała wspaniała atmosfera. Po prostu dobrze się wszyscy bawiliśmy.

Dlatego - pomni zeszłorocznych miłych doświadczeń - zasad nie zmieniamy. Cross Mixed Zone 2022 to atletyczne wyzwanie dla duetów mieszanych w kategorii Amateur/Open Team. Każda z dwuosobowych
drużyn złożona będzie z kobiety i mężczyzny. Do rywalizacji zgłosić się będzie mogło 16 mikstów. Zgłoszenia są przyjmowane od teraz pod adresem mailowym: zapisy@crossmixedzone.pl. Obowiązuje kolejność zgłoszeń czyli zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

W treści zgłoszenia należy podać: nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników, rozmiary koszulek oraz ewentualnie jaki box reprezentują uczestnicy.
 
Warunki wzięcia udziału w zawodach:
1) ukończony 18 rok życia lub w przypadku 16- i 17-latków pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego
 
2) uiszczenie opłaty startowej w wysokości 150 zł od osoby na rachunek bankowy o numerze: 43 1140 2017 0000 4802 0587 7297 tytułem "Cross Mixed Zone 2022"
 
W skład pakietu startowego wchodzą: koszulka, nr startowy, suplementy diety, napój, niespodzianka.
 
3) posiadanie ważnego ubezpieczenia NNW

Impreza będzie mieć formułę open, na specjalnie ułożonym torze każdy duet będzie się musiał zmierzyć z kilkunastoma konkurencjami i wykonać ćwiczenia w jak najlepszym czasie.

W ruch znów pójdą m.in. kettlebell, sztangi czy hantle, w użyciu będzie klatka, ale przede wszystkim głowa, ręce i nogi. Praca mózgu w połączeniu z pracą mięśni. Na plaży, w letniej nadmorskiej scenerii, przy - miejmy nadzieję - znów świecącym słońcu. To będzie wielkie atletyczne wyzwanie.

Rywalizacja odbędzie się identycznym jak przed rokiem systemem eliminacji. Po pierwszej fazie - 2 workoutach - w grze zostanie połowa drużyn. Po następnym workoucie półfinałowym - cztery najlepsze miksty zakwalifikują się do wielkiego finału. Tam po kolejnym workoucie poznamy zwycięzców. Będzie można wygrać trochę nagród, także finansowych, ale przede wszystkim znów stawiamy na dobrą zabawę.
Wymagania wobec uczestników? Pozytywne nastawienie i choćby minimalne umiejętności. Weryfikacją zawodników zajmą się fachowcy z klubu Crossbox Atleta, który w tym roku został partnerem przedsięwzięcia i będzie sprawował nadzór merytoryczny nad imprezą. Zadbamy też o właściwą oprawę muzyczną i konferansjerską, nie zabraknie atrakcji dla kibiców, a także porad specjalistów od szeroko pojętego fitnessu czy dietetyki.

Cross Mixed Zone Gdańsk 2022 to wydarzenie atrakcyjne w odbiorze dla każdego, promujące zdrowy styl życia i zachęcające do aktywności.

Przypominamy, że w lipcu 2021 najlepszy okazał się team Szwadrony 7.0 (Gracja Mecwaldowska-Domańska, Marcin Mróz) przed Monia&Paweł(Monika Kędziorska, Paweł Kuczmarski) oraz Młoda i Stary (Zosia Bulińska, Patryk Linde).

To co? Widzimy się 28 sierpnia na plaży w Brzeźnie? Nie wyobrażamy sobie Cross Mixed Zone 2022 bez Waszego udziału. Zapraszamy razem z Ministerstwem Sportu i Turystyki,  Miastem Gdańsk, Crossbox Atleta i innymi naszymi partnerami. Wstęp dla kibiców wolny.

Uwaga! Organizator zastrzega sobie możliwość weryfikacji umiejętności zawodników lub ich wcześniejszych startów w innych zawodach w kategorii ELITE. Osoby uprzednio startujące w kategorii ELITE w jakichkolwiek innych zawodach nie będą brane pod uwagę przy zgłoszeniach.

Opinie (1)

  • a ja sobie wczoraj rozwaliłem bark. Nie boli to fizycznie ale świadomość ,że przerwa od treningów

    tak.

    • 1 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl