• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dokąd na randkę w walentynki? Aktywne propozycje w Trójmieście

mip.
13 lutego 2024, godz. 12:00 
Opinie (32)
Walentynki na lodowisku to tylko jeden z pomysłów na aktywną randkę. Walentynki na lodowisku to tylko jeden z pomysłów na aktywną randkę.

Walentynki tuż za pasem. Warto na ten dzień zaplanować aktywną randkę, która pozwoli nie tylko miło spędzić czas z drugą połówką, ale także z korzyścią dla organizmu. Podpowiadamy, gdzie w Trójmieście wybrać się na aktywną randkę we dwoje. To propozycje zarówno budżetowe, jak i dla osób z zasobniejszym portfelem.

Z którego pomysłu na aktywną randkę ucieszył(a)byś się najbardziej?Szaleństwo na ślizgawceŚwietnym pomysłem na udaną randkę będzie udanie się na ślizgawkę. To dobra okazja, by zbliżyć się do siebie, zwłaszcza jeśli jedno z was niekoniecznie dobrze radzi sobie z jazdą na łyżwach. Pomoc drugiej osoby będzie zatem dużym wsparciem.

Zobacz, jak wyglądały walentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl. Materiał archiwalnyDo wyboru są ślizgawki w: na placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, Sopocie oraz w Gdyni. Godzina szaleństw kosztuje od 10 zł za osobę. Na miejscu można także wypożyczyć czy naostrzyć łyżwy.

Przeczytaj o trójmiejskich ślizgawkach Przeczytaj o trójmiejskich ślizgawkach

Wspólne wygłupy w parku trampolinAby poderwać osobę, która wpadła nam w oko, warto ją porządnie rozśmieszyć. Jeśli nie jesteście mistrzami ciętego dowcipu, zamiast desperacko wymyślać żarty, wybierzcie się do parku trampolin.

Olbrzymi basen z gąbkami, największa trampolina sportowa na północy Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do rzucania piłką, arena do zbijaka, strefa gladiatorów oraz air track - każda atrakcja w tym miejscu tworzy okazję do wspólnej zabawy i poznania się bliżej. Park Jumpcity znajduje się w Gdańsku oraz w Gdyni. Nie trzeba być mistrzem gimnastyki, by wspólnie powygłupiać się na trampolinie, a każda wywrotka może być pretekstem do pokazania dystansu do siebie. Godzina szaleństwa to 42 lub 48 zł za osobę.Współpraca na ściance wspinaczkowejWspinaczka to forma aktywności, która wymaga nie tylko wykazania się formą fizyczną, ale także umiejętnością współpracy. Podczas gdy jedna z osób się wspina, druga asekuruje ją z dołu. Pary, które na ściankę wybierają się pierwszy raz, nie muszą się obawiać - każdy musi przejść obowiązkowe szkolenie z podstaw wspinania.Do wyboru jest wiele ścianek wspinaczkowych, które znajdują się w zamkniętych halach, nie ma zatem obaw o warunki atmosferyczne. Wspinać się można między innymi w Centrum Wspinaczkowym Murall, Problem bouldering czy Ściance wspinaczkowej Elewator. Koszt jednorazowego wejścia to ok. 40 zł za osobę.

Spacer brzegiem morzaChoć pogoda nie jest jeszcze najlepsza i daleka od idealnej, warto wziąć pod uwagę wspólny spacer brzegiem morza. Do wyboru mamy wiele plaż, począwszy od Wyspy Sobieszewskiej, Stogi, Brzeźno, Jelitkowo, Sopot aż do Babich Dołów.

Obecne warunki atmosferyczne są jednak najkorzystniejsze dla naszego organizmu. Obecnie w powietrzu jest bowiem najwięcej jodu. Pod tym względem to znacznie lepszy wybór niż letnie plażowanie. Dodajmy, że jod ma zbawienny wpływ na tarczycę, a nadmorskie spacery są polecane przez lekarzy.Co ważne, to propozycja, która nie obciąży portfela. Wspólny spacer brzegiem morza można jednak urozmaicić sobie kubkiem kawy, herbaty czy gorącej czekolady.
Zimowy spacer nad morzem to same korzyści dla organizmu. Zimowy spacer nad morzem to same korzyści dla organizmu.


BilardJeśli chcemy spędzić czas raczej na pogawędkach, to dobrym wyborem będzie partyjka bilarda. W Trójmieście sporo jest lokali, które oferują możliwość gry w ten barowy sport. Zagramy m.in. w: Centrum U7 Wrzeszcz, Centrum U7 Gdańsk, Centrum U7 Gdynia, Green Clubie czy Klubie Bilardowym 8 Bila. Godzina gry to ok. 30 zł.

Bilard w Trójmieście znów drożeje. Gdzie grać i za ile zagramy? Bilard w Trójmieście znów drożeje. Gdzie grać i za ile zagramy?

Akrobacje w tunelu aerodynamicznymNa koniec propozycja dla osób lubiących adrenalinę i z zasobnym portfelem. To Tunel Aerodynamiczny Maxfly. To dobra zabawa zarówno dla początkujących, jak i do prospadochroniarzy. Uczestnicy są pod stałą opieką instruktora i mogą świetnie się bawić, próbując rozmaitych akrobacji.

Świetna zabawa przy maksymalnym bezpieczeństwie - to cechuje tunel aerodynamiczny Maxfly. Świetna zabawa przy maksymalnym bezpieczeństwie - to cechuje tunel aerodynamiczny Maxfly.
Z okazji walentynek obiekt przygotował rabat -15 proc. Najtańsza propozycja, czyli 4 loty dla dwojga, to 389 zł. Można kupić także voucher na 8, 12 czy 16 lotów - wtedy koszty są już odpowiednio większe.
mip.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (32)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Taniec Intuicyjny - warsztaty dla kobiet

65 zł
warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Marzec Sopocianek (1 opinia)

(1 opinia)
projekcje filmowe, spotkanie, warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Warsztaty tańca jazzowego - aka jazz workshops 2024

199 - 210 zł
kurs tańca, zajęcia rekreacyjne, trening

Forum

Najczęściej czytane