• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Sporty zespołowe dla wszystkich latem na plaży

mad
7 lipca 2018 (artykuł sprzed 5 lat) 
Najnowszy artykuł na ten temat Motorniczy: klimatyzacja nie daje rady w upały
W Gdyni można zagrać w turnieje siatkówki plażowej w kategoriach open kobiet i mężczyzn, czy w mikstach. Do tego odbywają się zmagania młodzieżowe. W Gdyni można zagrać w turnieje siatkówki plażowej w kategoriach open kobiet i mężczyzn, czy w mikstach. Do tego odbywają się zmagania młodzieżowe.

Siatkówka, rugby, czy piłka nożna w wydaniu plażowym - to mogą znaleźć spragnieni aktywności fizycznej podczas plażowania w Gdyni. Na Plaży Śródmieście odbywają się turnieje sportowe. Do tego dzieci mogą spędzać czas w kąciku malucha. Przypominamy, że w poprzednich tekstach pisaliśmy o letnich atrakcjach sportowych w Sopocie oraz w Gdańsku.W ramach Volvo Gdynia Sailing Daysgdyńskiej marinie funkcjonuje miasteczko regatowe organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu. A w sobotę wystartowała specjalna strefa na plaży, w której nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

Znajdzie się w niej Kącik malucha, który funkcjonować będzie również po zakończeniu VGSD - przez całe wakacje, codziennie, w godz. 10-18. W ramach kącika odbywać się będą m.in.: animacje i konkursy, zumba, zajęcia plastyczne. Znajdzie się tam także strefa odpoczynku.

Od połowy czerwca do 2 września odbywają się plażowe zmagania w ramach Aktywnego lata. W trakcie każdego tygodnia - z wyłączeniem tego, w który odbędzie się Aerobaltic, czyli 17-18 sierpnia - rozgrywane są turnieje młodzieżowe: beach soccer, rugby, siatkówka. Wszystkie odbędą się przy boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na Plaży Gdynia Śródmieście, obok Contrastu.

W turniejach siatkówki młodzieżowej mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy z roczników 2001 i młodsi. Terminy kolejny zmagań: 10, 17, 24, 31 lipca oraz 7, 14, 21 i 28 sierpnia. Godziny rozpoczęcia turniejów: zapisy 12-12:20, rozgrywki od godz. 12:30.

Turnieje Beach Soccer rozgrywane są w kategorii młodzieżowej bez względu na płeć, w rocznikach 2001 i młodsi. Terminy zmagań: 11, 18 i 25 lipca oraz 1, 8, 15, 22 i 29 sierpnia. Godziny rozpoczęcia turniejów: zapisy 12-12:20, start od godz. 12:30.

Turnieje Beach Rugby odbywają się w kategorii młodzieżowej bez względu na płeć, w rocznikach 2001 i młodsi. Terminy kolejnych zmagań: 12, 19 i 26 lipca oraz 2, 9, 16, 23 i 30 sierpnia. Godziny rozpoczęcia turniejów: zapisy 12-12:20, rozgrywki od godz. 12:30.

W każdy weekend można wziąć udział w turnieju open w siatkówce kobiet, mężczyzn i mikście. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne i rzeczowe.

W kategorii kobiet i mężczyzn - zapisy w godzinach 10:15-10:45, rozgrywki od godz. 11 - turnieje odbędą się w dniach 21 i 28 lipca oraz 11 i 25 sierpnia. Natomiast turnieje mikstów odbędą się w dniach 8, 22 i 29 lipca oraz 12 sierpnia. Mecze rozgrywane są na boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na Plaży Gdynia Śródmieście, obok Contrastu.

Aktywne lato zwieńczy tradycyjny festyn Pożegnanie wakacji, który odbędzie się 28 sierpnia.
mad

Miejsca

Wydarzenia

Opinie (3)

 • Aktywny bieg

  Do budy na Brzeznie po zakreconego ziemniaka, zapiekanke i piwo z plastikowego kubka, miedzyczasie pyskowka i bitka o miejsce w kolejsce.... niestety szara rzeczywistosc

  • 1 2

 • przecinek (1)

  Jakiś znak przestankowy by się przydał w tytule...

  • 0 3

  • Nie.

   No chyba niekoniecznie, wszystko z przecinkami w tytule jet ok

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Majóweczka - nocowanka dla dzieci

170 zł
warsztaty, spotkanie, zajęcia rekreacyjne

Czerwony Rytuał Szeherezady

179 zł
zajęcia rekreacyjne

Bachata w Olivia Garden | Zajęcia tańca latynoskiego

30 zł
kurs tańca

Forum

Najczęściej czytane