• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Jedyne w Polsce sauny na plaży z widokiem na morze

14 października 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
 • Sauna z widokiem na morze - czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na chłodne, jesienne dni?
 • Taki widok nie wymaga komentarza. Można jedynie dodać, że lepiej obserwować zachód słońca w ciepłej saunie.
 • Połączenie saunowania z morsowaniem to opcja wręcz idealna. Taką możliwość dają sauny na plaży w Sopocie.

To jedyne takie miejsce w Polsce. W Sopocie można zrelaksować się w saunie stojącej na plażyMapka i jednocześnie wpatrywać się w morską toń, a potem wskoczyć do zimnego morza. W Saunach na plaży organizowane są seanse aromatyczne prowadzone przez saunamistrza, noce saunowe (najbliższa w Halloween) oraz impreza sylwestrowa. Istnieje też możliwość wynajęcia sauny na wyłączność.Takie możliwości dają Sauny na plaży Saunspot zlokalizowane w Sopocie przy Restauracji M15 (wejście nr 15Mapka).

Z sauny do morza i z powrotemW latach ubiegłych miejsce zyskało bardzo dużą popularność właśnie ze względu na połączenie saunowania z morsowaniem, które w tych warunkach jest idealne! Po rozgrzaniu organizmu najlepiej jest wskoczyć do zimnego morza będącego na wyciągniecie ręki.

Jak korzystać z sauny? Czy sauna jest zdrowa?W Saunach na plaży organizowane są seanse aromatyczne na naturalnych olejkach, noce saunowe oraz imprezy okolicznościowe, jak Halloween, Andrzejki czy Sylwester. Istnieje też możliwość wynajęcia sauny z lustrem weneckim na wyłączność.

 • Kompleks budynków z saunami znajduje się na plaży w Sopocie przy Restauracji M15 (wejście na plażę nr 15).
 • Kompleks budynków z saunami znajduje się na plaży w Sopocie przy Restauracji M15 (wejście na plażę nr 15).
"Morza szum, ptaków śpiew, potem w saunie ogrzać się" - tak można byłoby sparafrazować i uwspółcześnić fragment piosenki Czerwonych Gitar. Chyba nic lepszego nie możne nas spotkać w chłodny jesienny dzień lub wieczór, gdy po spacerze brzegiem morza lub morsowaniu poczujemy chęć zrelaksowania się we wnętrzu ciepłej sauny.

Sylwester i noce saunowe w sopockich saunachSauny są stawiane co roku na sezon jesienno-zimowy. Do dyspozycji gości jest kompleks drewnianych budynków, a w nich dwie sauny z pełną infrastrukturą: szatniami, prysznicami i sanitariatami.

Jednym z największych atutów tego miejsca są panoramiczne okna. W czasie wygrzewania się możemy cieszyć wzrok widokiem morskich fal. Doznania są tak mocne, że przez moment ma się wrażenie, że nawet słychać szum morza.

 • W saunach na plaży organizowanych jest wiele imprez okolicznościowych.
 • W saunach na plaży organizowanych jest wiele imprez okolicznościowych.
 • W saunach na plaży organizowanych jest wiele imprez okolicznościowych.
 • W saunach na plaży organizowanych jest wiele imprez okolicznościowych.
 • W saunach na plaży organizowanych jest wiele imprez okolicznościowych.
A ponieważ sauna pobudza metabolizm do szybszej pracy i zwyczajnie poprawia humor, taka rozrywka w ponure jesiennie i zimowe dni jest dla naszego organizmu jak lekarstwo. A w połączeniu z morsowaniem, to już istna fontanna endorfin.

Bon na saunę to idealny prezentIstnieje też możliwość wynajęcia całej sauny na wyłączność już od 200 zł. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie pod numerem 730 930 088 lub przez portal do rezerwacji m15sauny.booksy.net.

Sauny czynne są od poniedziałku do piątku od 8 do 22, a w weekendy od 7 do 23:30. Seanse aromatyczne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 17 - 21:30. Na miejscu można wypożyczyć ręczniki i szlafroki oraz kupić klapki. W trakcie saunowania można wygodnie w szlafroku korzystać z usług restauracji.

Chętni mogą dokonać zakupu biletów, karnetów oraz bonów podarunkowych, także online. Wizyta w saunie może stanowić niecodzienny, a z pewnością trafiony prezent, ponieważ w ostatnim czasie morsowanie stało się niemal naszym sportem narodowym.

W saunach promuje się zdrowe saunowanie bez toksyn. Do seansów i peelingu używane są tylko naturalne olejki i składniki, a goście są zachęcani do saunowania w ręcznikach bez sztucznych kostiumów.

Seanse aromatyczne jakie oferowane są w Saunach na plaży w Sopocie (powiększ zdjęcie żeby zobaczyć pełną listę). Seanse aromatyczne jakie oferowane są w Saunach na plaży w Sopocie (powiększ zdjęcie żeby zobaczyć pełną listę).
Sauna znajduje się tuż obok restauracji M15 (wejście na plażę nr 15). Po przyjemnej sesji z widokiem na morze można więc od razu przekąsić coś smacznego. Restauracja posiada szeroką ofertę herbat rozgrzewających i grzańców oraz bogate menu a'la carte.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (17)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Good Luck'owa bania z witkami

199 zł
zajęcia rekreacyjne

Mikołajkowy Kobiecy Wieczór

100 zł
spotkanie, zajęcia rekreacyjne, joga

Mikołajkowy seans saunowy dla Pań

100 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie

Forum

Najczęściej czytane