• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Joga na molo z Olą Żelazo
PATRONAT

Joga na molo z Olą Żelazo

W nadchodzącym sezonie letnim Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza na cykl "Joga na molo". Inauguracyjne zajęcia odbędą się w sobotę,10 czerwca o godz. 8.00. Poprowadzi ją doskonale znana naszym gościom i mieszkańcom popularyzatorka zdrowego stylu życia i ćwiczeń jogi Ola Żelazo. W nowo rozpoczynanym cyklu odbędzie się 10 sesji jogi na molo, ostatnia 30 września.

W sobotni poranek chętne osoby są proszone o przybycie na molo na godz. 7.50, tak aby można było wystartować punktualnie o godz. 8.00. Organizatorzy proszą o przyniesienie na ćwiczenia własnej maty. Zapowiada się łagodna, wprowadzająca w cały cykl, sesja jogi na świeżym powietrzu. Nie zabraknie asan na zdrowy kręgosłup, delikatnego rozciągania i powyciągania się. Każdemu ruchowi będzie towarzyszyć głęboki oddech i szeroki uśmiech. Zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania! Mieszkańców Trójmiasta i turystów! Zajęcia poprowadzi Ola Żelazo, dyplomowana instruktorka pilatesu i fitnessu, nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Prowadzi jeden z popularniejszych kanałów w branży fitness na YouTubie i aktywnie działa w swoich social mediach. Z uśmiechem, energią i pasją motywuje do aktywności fizycznej w trosce o swoje ciało i umysł.

Cykle zajęć z jogi, która prowadzi Ola Żelazo, cieszą się ogromną popularnością. Niektórzy przyjeżdżają do Sopotu w takich terminach, by móc wziąć udział w takiej właśnie niepowtarzalnej sesji jogi nad samym morzem. To aktywność fizyczna, która wspaniale oddziałuje także na duszę i umysł. Nadmorski jod i lekka bryza poranna uzupełniają zdrowotne walory takich zajęć. "Joga na molo" znakomicie wpisuje się w obchody 200-lecia kurortu w Sopocie - mówi Grażyna Dobrzyńska, dyrektor sopockiego MOSiR, organizator cyklu.

Wstęp na wydarzenie jest wolny (bezpłatny) i nie obowiązuje rejestracja.
Harmonogram cyklu Joga na molo przedstawia się następująco: 10 czerwca, 1, 8, 15 i 21 lipca, 4, 11, 25 sierpnia, 16 i 30 września.
Poza 10 czerwca, początek zajęć zawsze o godz. 8.30 rano.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl