• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Długi weekend dla aktywnych. Propozycje na 8-11 czerwca

mip.
7 czerwca 2023, godz. 06:00 
Opinie (45)
W sobotę, 10 czerwca, odbędzie się pierwsza w tym sezonie "Joga na molo". To tylko jedna z wielu propozycji na aktywne spędzenie czasu w długi czerwcowy weekend. W sobotę, 10 czerwca, odbędzie się pierwsza w tym sezonie "Joga na molo". To tylko jedna z wielu propozycji na aktywne spędzenie czasu w długi czerwcowy weekend.

Długi weekend dla aktywnych w Trójmieście zapowiada się bardzo ciekawie. Do wyboru będą m.in.: biegi, również te na orientację, kajaki, joga, gimnastyka, taniec, rowery oraz rozmaite treningi i warsztaty. Sprawdźcie, co jeszcze będzie się działo w dniach 8-11 czerwca. Wszystko znajdziecie też w naszym Kalendarzu imprez.Sprawdź Kalendarz imprez na długi weekend, 8-11 czerwca

Joga na moloW sobotę, 10 czerwca, o godz. 10, odbędą się pierwsze w tym sezonie zajęcia z cyklu "Joga na molo" organizowanych przez sopocki MOSiR. Zajęcia poprowadzi Ola Żelazko, dyplomowana instruktorka pilatesu i fitnessu, nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Wydarzenie odbędzie się na sopockim moloMapka. Udział jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą, by na zajęcia przynieść własne maty i pojawić się o godz. 7:50, by ćwiczenia mogły rozpocząć się punktualnie o godz. 8. Kolejne zajęcia odbędą się: 1, 8, 15 i 21 lipca, 4, 11, 25 sierpnia, 16 i 30 września.

Joga na molo z Olą Żelazo

joga


51. Memoriał ŻylewiczaW sobotę, 10 czerwca odbędzie się 51. edycja Memoriału Józefa Żylewicza. Impreza odbędzie się na stadionie lekkoatletycznym GOS przy al. Grunwaldzkiej 244Mapka. W ramach wydarzenia odbędą się wyścigi sztafet szwedzkich, Festyn "Lekkoatletyka dla Każdego", w ramach którego dostępnych będzie 6 stacji lekkoatletycznych dla dzieci i dorosłych, które zaliczyć będzie można przy muzyce. Dodatkowo do wygrania będą małe gadżety.

Przeczytaj naszą zapowiedź imprezy Przeczytaj naszą zapowiedź imprezy

Z kolei od godz. 17 będzie można oglądać zmagania profesjonalistów w ramach Mityngu Lekkoatletycznego w ramach EA. Całodniowe atrakcje dla wszystkich są bezpłatne.

51. Memoriał Żylewicza

festyn, zawody / wyścigi


Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą - Stogi PlażaBractwo Przygody Almanak i Rada Dzielnicy Stogi zapraszają do udziału w Zabawie z Mapą z cyklu "Gry Parkowe na Orientację". Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto, albowiem impreza rozgrywa się na terenie trójmiejskich parków w wybranych dzielnicach oraz w okolicznych lasach.

Tym razem zabawa odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca o godz. 9:30, przy ul. NowotnejMapka w Gdańsku. Koszt udziału wynosi 20 zł. Wcześniej należy wypełnić formularz internetowy

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Stogi Plaża

27 zł
impreza na orientację


CST MTB Gdynia MaratonW niedzielę, 11 czerwca odbędzie się 18. edycja gdyńskiego maratonu XCM. To zawody w kolarstwie górskim, które dedykowane są nie tylko wprawionym kolarzom, ale także całym rodzinom. Organizatorzy przygotowali różne warianty tras, od bardziej wymagających dystansów 65 i 33 km po wyścigi dziecięce na dystansie od 250 m do 4 km, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje kolarskie umiejętności.

Przeczytaj naszą zapowiedź imprezy Przeczytaj naszą zapowiedź imprezy

Tym razem uczestnicy będą mogli odkryć dukty gdyńskich lasów i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na nowo. Start i metra, a także całe miasteczko zawodów znajdować się będzie w sąsiedztwie hali Polsat Plus Arena Gdynia oraz Centrum Handlowego RivieraMapka. Można jeszcze rejestrować się online. Koszt udziału to od 60 do 140 zł.

CST MTB Gdynia Maraton 2023

80 - 120 zł
zawody / wyścigi


Pozostałe imprezy i treningi:

Popołudniowy spływ kajakowy górną Radunią (1 opinia)

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Yoga Flow - Odkryj Harmonię w Ruchu

joga

Joga Aademicka z prof Januszem Szopą

330 zł
joga

EkoKajak (1 opinia)

zajęcia rekreacyjne

Taniec z akrobatyką (1 opinia)

kurs tańca

Kijki w ruch! Pomaszeruj z Nami w lesie!

zajęcia rekreacyjne

Parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening

JOGA NA 100CZNI

joga

Bieg Katolicy na Ulicy

40 zł
bieg
mip.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (45)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Falun Dafa - medytacja w ruchu

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Marszobieg dla osób z niepełnosprawnościami

bieg

Ciało w ruchu | warsztaty dla młodzieży

zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane