• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jogowe popołudnie na plaży z nikalab i Olą Żelazo!

Już 5 sierpnia o godz. 17:00, spotkamy się na plaży Hotelu Haffner w Sopocie na wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez kobiety dla kobiet. W trakcie wydarzenia instruktorka fitness i nauczycielka jogi, Ola Żelazo poprowadzi trening dla ciała i ducha.

Organizatorem wydarzenia jest firma nikalab, produkująca innowacyjne suplementy diety,
dopasowane do potrzeb życia kobiety w każdym wieku.

"W nikalab jesteśmy przekonani, że zdrowa dieta, suplementy, sen, aktywność fizyczna (np. joga) i umiejętność radzenia sobie ze stresem to elementy układanki, która pozwala zadbać o siebie całościowo. Mamy w ofercie produkty dla kobiet i wspieramy inne inicjatywy kobiece, które pomagają być lepszą wersją siebie codziennie" - mówi Katarzyna Godlewska, prezes zarządu firmy nikalab. 

Zaprosiliśmy do tego wyjątkowego projektu dyplomowaną instruktorkę fitness, pilatesu i kulturystyki, nauczycielkę jogi i jogilatesu oraz autorkę kilku książek - Olę Żelazo, która mówi, że joga to idealny sposób, by zaprzyjaźnić się ze sobą i zadbać o swój dobrostan psychiczny, a przy okazji trochę się poruszać: "Joga nauczyła mnie jak złapać równowagę między ciałem i umysłem i to w niej lubię najbardziej. Odpowiednio dobrana praktyka potrafi budować świadomość swojego ciała, siłę i pewność siebie. Każde spotkanie na macie, to spotkanie ze sobą, na które w ciągu dnia często brakuje czasu. Dlatego wspaniale, że dzięki tej inicjatywie będziemy miały okazję do wspólnych ćwiczeń, które będą idealne również dla osób początkujących.  Na macie zostawimy wszelkie troski, zmartwienia i przez chwilę oddamy się prozdrowotnemu ruchowi, aby po zakończonej sesji wywołać na twarzy uśmiech, przyjemną ulgę w ciele i większą moc w naszym wnętrzu." - mówi Ola Żelazo

Wydarzenie będzie miało charakter zamknięty, a ilość osób, które mogą wziąć w nim udział, jest ograniczona. Dla uczestniczek wydarzenia zapewniamy maty.

Partnerzy wydarzenia: nikalab.pl, Ola Żelazo, Hotel Haffner, ohme.pl, Women's Health, Prestiż Magazyn Trójmiejski

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl