• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Nocny trening i zumba przy zachodzie słońca

mik
9 czerwca 2016 (artykuł sprzed 8 lat) 
Czołganie się z jednym z etapów treningu przygotowanego dla uczestników Mad Night Evening Gdynia 2016. Na Polance Redłowskiej coś dla siebie znajdą również miłośnicy zumby. Czołganie się z jednym z etapów treningu przygotowanego dla uczestników Mad Night Evening Gdynia 2016. Na Polance Redłowskiej coś dla siebie znajdą również miłośnicy zumby.

Wieczorno-nocny piknik sportowy Mad Night Evening Gdynia 2016 odbędzie się w sobotę na Polance Redłowskiej zobacz na mapie Gdyni. Od godziny 21 uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w darmowych zajęciach zumby. 90 minut później rozpocznie się trening biegowy, podczas którego śmiałkowie zmierzą się z około 4-kilometrowym trasą najeżoną przeszkodami. Impreza jest jednym z etapów przygotowań do zaplanowanej na 3 września Mad Night Challenge.Organizatorzy Mad Night Evening Gdynia 2016 zamierzają ruszyć ludzi z kanap i zachęcić ich do aktywnego spędzenia sobotniego wieczoru. Podczas organizowanej na Polance Redłowskiej imprezie każdy znajdzie coś dla siebie.

Od godziny 21 zaplanowano część taneczną prowadzona przez znaną trójmiejską instruktorkę fitness, Annę Cegłowską. Ekstremalna zumba przy zachodzie słońca potrwa 90 minut. Zajęcia prowadzone w leśnej scenerii są darmowe, podobnie jak rozpoczynający się o godz. 22:30 trening biegowy, w ramach którego uczestnicy pokonają niespełna 4-kilometrową trasę pełną rozmaitych przeszkód.

Na leśnej ścieżce śmiałkowie zmierzą się m. in. z pionową ścianką zbudowaną z pni drzew po czym wbiegną na plażę. Tam czekać będzie na nich: czołganie po piasku, przenoszenie, a także walka z... armatką wodą.

- Konkurencje, które zaproponowaliśmy może i brzmią groźnie, ale w naszym treningu nie chodzi o bicie rekordów życiowych i zajęciu jak najwyższego miejsca. Wszyscy uczestnicy Mad Night Evening będą biec całą grupą i pomagać sobie, a my jako organizatorzy będziemy dawać im cenne wskazówki - mówi Łukasz Konarski, pomysłodawca imprezy.
- To co wyróżnia nas na tle innych podobnych zmagań to nocny charakter imprezy. Wykonywanie zadań w zupełnej ciemni jest dużo trudniejsze, ale to właśnie przyciąga ludzi do tego typu treningów - dodaje.
Trzecią częścią imprezy będzie Mad Nigdy Partym czyli wspólne ognisko, które rozpocznie się po zajęciach zumby, która potrwa do późnych godzin nocnych. Uczestnicy muszą jedynie pomyśleć o własnym zaopatrzeniu gastronomicznym.

Impreza organizowana na Polance Redłowskiej jest jednym z etapów przygotowań do wydarzenia głównego pod nazwą Mad Night Challenge Gdynia 2016, które 3 września odbędzie się na Babich Dołach. W jego ramach uczestnicy będą mogli wystartować na dwóch dystansach: 5-kilometrowym z 20 przeszkodami oraz 10-kilometrowym z 40 utrudnieniami.

ZAPISZ SIĘ DO WRZEŚNIOWEGO BIEGU

Do 30 czerwca koszt wpisowego wynosi 99 złotych. W lipcu i sierpniu dołączenie do imprezy kosztować będzie 109 zł. Zapisy możliwe będą również na miejscu w dzień zawodów, ale wówczas opłata wyniesie 139 zł.
mik

Miejsca

Wydarzenia

Opinie (4)

 • Troszkę drogo, tak 30-40 zł mniej i byłoby więcej chętnych

  • 0 0

 • no no ciemno nic nie widac I 500 plus wskoczy

  • 10 0

 • zumbowac , bachatowac....

  Będę miał pelne ręce roboty. Godzina od 130zl

  • 1 1

 • Powielenie Runmageddon'u?

  j.w.
  ale z drugiej strony każda forma aktywności pożądana w tym odsportowionym społeczeństwie :-)

  • 2 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Pomorska Liga Kartingowa (SWS) - Sezon II - Runda 6

219 zł
zawody / wyścigi, turniej, sporty ekstremalne

Jedna drużyna - drużyna dziewczyn

w plenerze, mecz, turniej

Trefl Kids zajęcia sportowe

zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane