wiadomości

stat

Kolejne darmowe lodowisko w Gdańsku

Lodowisko w Galerii Morena jest syntetyczne. Jego wymiary to 150 m kw.
Lodowisko w Galerii Morena jest syntetyczne. Jego wymiary to 150 m kw. fot. Carrefour Polska / Trojmiasto.pl

Nie minął tydzień od otwarcia lodowiska w Nowym Porcie, a już powstaje kolejne. Od poniedziałku na górnym tarasie w Galerii Morena będzie można pojeździć na łyżwach i to za darmo.Czy jeździsz na łyżwach?

nie, to nie dla mnie 17%
raczej nie, nigdy nie próbowałem 10%
raczej tak, w sezonie 55%
tak, robię to regularnie 18%
zakończona Łącznie głosów: 439
We wtorek (8 stycznia) otwarto w pełni darmowe lodowisko na Nabrzeżu Ziółkowskiego zobacz na mapie Gdańska w Nowym Porcie. Nie ma co ukrywać - to wspaniała inicjatywa, nie tylko dla mieszkańców najbliższej dzielnicy. Za ciosem poszła Galeria Morena, a właściwie jej zarządca - firma Carrefour.

Czytaj także: Startuje darmowe lodowisko w Nowym Porcie

W poniedziałek 14 stycznia na tarasie Galerii Morena na pierwszym piętrze zostanie otwarte całkowicie darmowe lodowisko - jego powierzchnia to 150 m kw. Tak samo, jak i w przypadku lodowiska w Nowym Porcie, tak i tutaj działać będzie bezpłatna wypożyczalnia sprzętu oraz pingwinki do nauki jazdy. Co ciekawe w weekendy centrum handlowe przewidziało darmowe lekcje jazdy na łyżwach z instruktorem.Lodowisko w Morenie jest lodowiskiem syntetycznym, które doskonale odwzorowuje prawdziwy lód, jednak jego budowa i obsługa jest przyjazna dla środowiska - mówi Maria Cieślikowska, rzecznik prasowy Carrefour Polska i dodaje - nie wykorzystuje niebezpiecznych substancji, jak freon czy amoniak, które są niezbędne do zamrażania i utrzymywania klasycznych ślizgawek lodowych.

Lodowiska w TrójmieściePrzypomnijmy, że w Trójmieście łyżwiarze mają do dyspozycji także lodowiska na placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, w Hali Olivia, lodowisko miejskie w Gdyni a także otwarte lodowisko przy molo w Sopocie. Na każde z nich wstęp jest płatny.

Zobacz lodowisko w Nowym Porcie

Opinie (31)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl