wiadomości

stat

Kolejne darmowe lodowisko w Gdańsku

Lodowisko w Galerii Morena jest syntetyczne. Jego wymiary to 150 m kw.
Lodowisko w Galerii Morena jest syntetyczne. Jego wymiary to 150 m kw. fot. Carrefour Polska / Trojmiasto.pl

Nie minął tydzień od otwarcia lodowiska w Nowym Porcie, a już powstaje kolejne. Od poniedziałku na górnym tarasie w Galerii Morena będzie można pojeździć na łyżwach i to za darmo.Czy jeździsz na łyżwach?

nie, to nie dla mnie 17%
raczej nie, nigdy nie próbowałem 10%
raczej tak, w sezonie 55%
tak, robię to regularnie 18%
zakończona Łącznie głosów: 439
We wtorek (8 stycznia) otwarto w pełni darmowe lodowisko na Nabrzeżu Ziółkowskiego zobacz na mapie Gdańska w Nowym Porcie. Nie ma co ukrywać - to wspaniała inicjatywa, nie tylko dla mieszkańców najbliższej dzielnicy. Za ciosem poszła Galeria Morena, a właściwie jej zarządca - firma Carrefour.

Czytaj także: Startuje darmowe lodowisko w Nowym Porcie

W poniedziałek 14 stycznia na tarasie Galerii Morena na pierwszym piętrze zostanie otwarte całkowicie darmowe lodowisko - jego powierzchnia to 150 m kw. Tak samo, jak i w przypadku lodowiska w Nowym Porcie, tak i tutaj działać będzie bezpłatna wypożyczalnia sprzętu oraz pingwinki do nauki jazdy. Co ciekawe w weekendy centrum handlowe przewidziało darmowe lekcje jazdy na łyżwach z instruktorem.Lodowisko w Morenie jest lodowiskiem syntetycznym, które doskonale odwzorowuje prawdziwy lód, jednak jego budowa i obsługa jest przyjazna dla środowiska - mówi Maria Cieślikowska, rzecznik prasowy Carrefour Polska i dodaje - nie wykorzystuje niebezpiecznych substancji, jak freon czy amoniak, które są niezbędne do zamrażania i utrzymywania klasycznych ślizgawek lodowych.

Lodowiska w TrójmieściePrzypomnijmy, że w Trójmieście łyżwiarze mają do dyspozycji także lodowiska na placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, w Hali Olivia, lodowisko miejskie w Gdyni a także otwarte lodowisko przy molo w Sopocie. Na każde z nich wstęp jest płatny.

Zobacz lodowisko w Nowym Porcie

Opinie (30)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.