• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Prezent na komunię: lot w tunelu aerodynamicznym

19 kwietnia 2023 
Opinie (15)

Rowery, hulajnogi, telefony, aparaty? Nuda. Na komunię św. można kupić niebanalny prezent. Czyli loty w tunelu aerodynamicznym Maxfly w Gdańsku, podczas których każdy może poczuć się jak spadochroniarz, bez wydawania ogromnych kwot na skok w tandemie. O ryzyku nawet nie wspominając.Tunel aerodynamiczny Maxfly cały czas działa nieopodal stadionu w Letnicy, na ul. Żaglowej 4Mapka (przy wjeździe do Amber Expo), gdzie mieści się firma GZRM - czyli wykonawca pierwszego tunelu aerodynamicznego na Pomorzu, który powstał już przeszło 10 lat temu i do dziś z powodzeniem działa w podbydgoskich Prądkach.

Loty w Gdańsku odbywają się zgodnie z rezerwacją, której dokonać można na stronie tunelu.

 • Loty odbywają się pod czujną opieką doświadczonych instruktorów.
Swobodny lot w tunelu, w którym pęd powietrza o prędkości ok. 200 km/h unosi nas niczym w stanie lewitacji, to doskonały prezent na każdą okazję.

- W ofercie mamy m.in. pakiety "dla dwojga", które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Można więc obdarować kogoś i jednocześnie spędzić z nim ten czas, współdzieląc ekscytację nowym doświadczeniem - mówi Piotr Makowski z Maxfly.

Tu zamówisz voucher na loty w tunelu aerodynamicznym w GdańskuSzybkie szkolenie i można lataćW profesjonalnym tunelu, zbudowanym głównie z myślą o nauce osób początkujących, mogą latać już dzieci od 4. roku życia. Wszystko zaczyna się bowiem od szkolenia teoretycznego. W przystępny sposób przekazywana wiedza, którą dzielą się doświadczeni skoczkowie spadochronowi. Po 20 minutach takiego szkolenia niejedna osoba poradziłaby sobie nawet ze skokiem spadochronowym z samolotu.

- Stawiamy duży nacisk na kreowanie świadomości, że nauka latania nie jest łatwa, ale dzięki temu daje ogromną satysfakcję osobom uczącym się, gdy już same zaczną się unosić. Dlatego jest to tak chętnie wybierany i polecany prezent na różne okazje - dodaje Piotr Makowski z Maxfly.
Warto również podkreślić, że - w porównaniu do skoków spadochronowych - jeden lot w tunelu Maxfly trwa dłużej niż skok spadochronowy w tandemie i jest od niego aż 10 razy tańszy.

Nauczymy latać każdego w wieku od 4 do 99 lat!

 1. Nie narzucamy terminu realizacji przy zakupie.
 2. Bilet standardowy ważny jest dwa lata, a VIP bezterminowo!
 3. Wykorzystanie w Gdańsku lub Bydgoszczy.
 4. Wysyłka online przy płatności p24 i BLIK w 2 minuty!
 5. Doskonały pomysł na każdą okazję, polecany w 100 proc. (Voucher wysyłamy bez kwoty zakupu, a w odpowiednim polu możesz wpisać życzenia).

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (15)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Good Luck'owa bania z witkami

199 zł
zajęcia rekreacyjne

Mikołajkowy Kobiecy Wieczór

100 zł
spotkanie, zajęcia rekreacyjne, joga

Mikołajkowy seans saunowy dla Pań

100 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie

Forum

Najczęściej czytane