wiadomości

Ruszają zapisy na pieszy rajd plażą i nie tylko

Zadania kulinarne, sprawnościowe, zagadki historyczne i przede wszystkim zwiedzanie pięknych zakątków Gdyni i okolic. Ruszają zapisy na Pieszy Rajd Kaszubski, którego motto brzmi: mogą boleć nie tylko nogi, ale i szare komórki.Lubisz piesze wycieczki?

tak, takie rajdy to świetna sprawa 58%
tak, ale samemu, bez udziwnień 31%
raczej nie, wolę inne formy rekreacji 7%
nie, to nie dla mnie 4%
zakończona Łącznie głosów: 106
Rajd odbędzie się 17 czerwca, ale już teraz warto zarezerwować sobie miejsce, bo liczba uczestników jest ograniczona. Mogą w nim wystartować trzyosobowe drużyny, które zaczną w Kolibki Adventure Park zobacz na mapie Gdyni. Brzegiem morza przejdą do molo w Orłowie zobacz na mapie Gdyni, gdzie czekać ich będą zadania sprawnościowe. Potem przez most nad Kaczą trafią do schronu przy ul. Orłowskiej 1.

Dalsza trasa wiedzie przez teren rezerwatu "Kępa Redłowska", do schronów dowodzenia nr 68 i 66, 11 Baterii Artylerii Stałej i na Polankę Redłowską. Przejdą przez centrum Gdyni, Działki Leśne, Grabówek i Leszczynki, skąd trafią do Rumi, Pierwoszyna, Kazimierza i Dębogórza.

Po drodze będzie ok. 50 punktów kontrolnych. Będą na nich zadania z historii Gdyni czy tradycji kaszubskich. Każdy otrzyma pamiątkowy medal.

- Rajd jest bezpłatny i niekomercyjny, jednak nie jest wychowawcze dawanie przyjemności za darmo. Uczestnicy będą mieli za zadanie dokonać wpłat na konta organizacji niosących pomoc ludziom - mówi Jarosław Kłodziński, radny Gdyni i współorganizator rajdu.
Wszelkich informacji można zasięgnąć na stronie www.klodzinski.info.pl lub telefonicznie: 601 65 88 12 i mailowo: klodzinski.jaroslaw@wp.pl

Opinie (13)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl