• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

SKF Iceskater i PGE zapraszają na otwarte treningi. Zostań mistrzem łyżew

5 września 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
 • SKF Iceskater.
 • SKF Iceskater.
 • SKF Iceskater.
 • SKF Iceskater.
 • SKF Iceskater.
 • SKF Iceskater.

Klub SKF Iceskater zaprasza miłośników łyżwiarstwa synchronicznego na otwarte, darmowe treningi w hali OliviaMapka. Odbędą się w sobotę, 10 września. O godz. 13:30 i 14:45 ruszą zajęcia dla dzieci w wieku 3-8 lat oraz 9-17 lat. Być może okaże się to początek pięknej drogi do kadry narodowej i mistrzostw świata. Możliwości rozwoju i zaszczepiania pasji do sportu, podobnie jak w poprzednim sezonie, da projekt program PGE kontynuowany wspólnie ze sponsorem SKF Iceskater.Niesamowita dyscyplina sportowa łyżwiarstwo synchroniczne wraca po letniej przerwie na halę Olivia.

- Rozpoczynamy - pełni energii, z głowami pełnymi nowych pomysłów - nowy sezon treningów i startów. Poprzedni sezon był dla nas bardzo udany pod względem startów w zawodach i obfitował w wiele sukcesów drużyn naszego klubu. Drużyna Ice Fire Junior obroniła w wielkim stylu 9. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w Austrii, a świeżo powstała w poprzednim sezonie drużyna Ice Fire Senior fantastycznie zadebiutowała na arenie międzynarodowej Mistrzostw Świata Seniorów w Kanadzie, zdobywając 16. miejsce w świecie. Dziewczyny bardzo ciężko pracowały na pozycje swoich drużyn i to właśnie ich praca, serce i zaangażowanie w treningi zaowocowały tak dobrymi wynikami. To z kolei motywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad nowymi elementami w naszych układach w rozpoczynającym się właśnie sezonie - mówi z uśmiechem Agnieszka Filipowicz, charyzmatyczna prezeska oraz główny trener SKF Iceskater, największego i najbardziej utytułowanego w kraju gdańskiego klubu Łyżwiarstwa Synchronicznego w Polsce.

Hevelius Cup w łyżwiarstwie synchronicznym trwa w "Olivii". Zobacz zdjęciaJednak klub SKF Iceskater to nie tylko drużyny Kadry Narodowej Polski (Junior i Senior), ale również kilka drużyn dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych, które z równie wielkim zapałem trenują na tafli Hali Olivia. Dla tych drużyn: Pre-Juvenile, Juvenile, Novice, Mixed Age i Mixed Age Young ubiegły sezon był również bardzo udany, bowiem wszystkie drużyny stanęły na podium w Mistrzostwach Polski oraz zawodach międzynarodowych.

Również w tym sezonie drużyny SKF Iceskater liczą na wysokie noty i miejsca na podium na tegorocznych mistrzostwach Polski oraz na kolejnej, siódmej już, edycji międzynarodowych zawodów Hevelius Cup odbywających się w dniach 9-12 lutego 2023 na hali Olivia.

- Zaangażowanie w treningi, chęć nauki nowych elementów i kroków to podstawa w naszej dyscyplinie. Nasze dzieci i młodzież rozumieją to, a my chcemy dać im możliwość rozwoju i korzystania z piękna tego sportu - wyjawia Agnieszka Filipowicz

Zobacz wideo z 10-lecia SKF Iceskater

- Możliwości rozwoju i zaszczepiania pasji do sportu dają nam takie projekty jak rozpoczęty w zeszłym sezonie, a w tym kontynuowany wspólnie z Grupą PGE - program PGE Junior. To właśnie dzięki temu programowi możliwe jest rozwijanie pasji przez dzieci i młodzież w naszym klubie, jak również propagowanie wśród młodszych aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Dlatego dla wszystkich, którzy mają chęci aktywnie spędzać czas poza szkołą i przeżyć fantastyczną przygodę na łyżwach, zapraszamy na organizowany już w nadchodzący weekend bezpłatny trening otwarty w ramach programu PGE Junior pod hasłem "Trenuj razem z Iceskater i PGE" - dodaje trener Marcin Międlarz.
Treningi otwarte odbędą się w sobotę, 10 września 2022r. i połączone będą z naborem do poszczególnych drużyn w kategoriach wiekowych:
 • kategoria wiekowa 3-8lat, godz. 13:30,
 • kategoria wiekowa 9-17lat, godz. 14:45

Na bezpłatny trening otwarty obowiązują zapisy (imię i nazwisko oraz wiek dziecka) na: poczta@iceskater.pl lub pod nr tel. 668-456-601.

Nie możesz być na treningu otwartym w tym terminie? Napisz na poczta@iceskater.pl z pytaniem o inny termin. Klub zaprasza również dzieci, które na lodzie stawiają dopiero swoje pierwsze kroki.

W hali Olivia istnieje możliwość wypożyczenia łyżew, kasku oraz rękawiczek.

Zobacz Hevelius Cup w łyżwiarstwie synchronicznym z 2020 roku* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Blaster Games - Gry Nerf Gdańsk

60 zł
gry, zajęcia rekreacyjne, trening

Przez Wydmę Orzechowską z buta i wizyta w Ustce (2 opinie)

(2 opinie)
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Harpuś - Rusz z mapą po przygodę!

25 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane