• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sauna osobna dla pań i panów czy koedukacyjna? Którą wybierasz?

Damian Konwent
14 marca 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 
Sauny osobno dla pań i panów czy koedukacyjne? Zdania w tej  kwestii są podzielone. Sauny osobno dla pań i panów czy koedukacyjne? Zdania w tej  kwestii są podzielone.

Jeśli sauna, to osobna dla pań i panów czy koedukacyjna? Sprawdziliśmy, jak to wygląda w wybranych trójmiejskich obiektach. Okazuje się, że każdy znajdzie ofertę, która go interesuje.Gdzie na saunę w Trójmieście? Sprawdź w Gdańsku, Sopocie i GdyniW Trójmieście mamy bogatą ofertę, jeśli chodzi o wybór seansów saunowych. Wybraliśmy kilka z nich i sprawdziliśmy, jakie mają możliwości

Jaką saunę najczęściej wybierasz?

Sauny koedukacyjne i dla pańSauny w fitness klubach sieci Zdrofit oferują sauny zarówno koedukacyjne, czyli takie, w których wspólnie mogą przebywać zarówno panie, jak i panowie oraz osobne dla pań.

Sauny koedukacyjneTych jest zdecydowanie najwięcej. Niemalże do każdej w Trójmieście, na którą się zdecydujemy, trafimy właśnie do takiej, z której będą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Sauna tekstylna czy nietekstylna? Którą wybierasz i dlaczego?Zobacz, jak poprawnie korzystać z saunyCykliczne zajęcia dla kobietPrzed wejściem do sauny często uczula się, by zrobić to w samym ręczniku, bez stroju kąpielowego. Są osoby, które w takiej sytuacji mogą czuć się skrępowane, więc nie ma co się dziwić, że pojawiają się pytania o osobne seanse. Jednak nie wszędzie jest taka możliwość. Dlatego wychodząc na potrzeby klientów, część obiektów decyduje się na cykliczne zajęcia dla pań. Mogą się wtedy całkowicie zrelaksować i czuć komfortowo.

- Najczęściej takie pytania zadają kobiety. Dlatego piątkowe wieczory są przeznaczone specjalnie dla nich podczas specjalnych rytuałów. Wtedy to sauny są wyłączone z użytku dla mężczyzn - mówi nam Natalia ZłochGood Luck Club.

Sprawdź nasz Kalendarz Imprez uwzględniający specjalne seanse saunoweSpecjalne wydarzeniaInne z kolei stawiają na specjalne wydarzenia przy wyjątkowych okolicznościach. Tak jest chociażby w sopockim Aquaparku, choć jeszcze kilka lat temu można było tu również trafić na cykliczne seanse. Dla pań zarezerwowany był wówczas wtorek.

- Na co dzień nie stosujemy takiego podziału, ale stwarzamy taką możliwość w zależności od sytuacji. Na przykład 8 marca kobiety miały właśnie okazję do korzystania z sauny wyłącznie w swoim towarzystwie, bez mężczyzn - wyjaśnia pani Monika z Aquaparku Sopot.

Jak korzystać z sauny? Sprawdź sześć wskazówek

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (147)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Chełm os. Witosa

20-27 zł
impreza na orientację

Bachata Womanity z Evelą Grablowską

119 zł
kurs tańca

Zajęcia Otwarte z Jogą Kundalini W Centrum Joga i Pilates

joga

Forum

Najczęściej czytane