• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Słoneczny weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 22-23 kwietnia

mip.
21 kwietnia 2023, godz. 06:00 
Opinie (7)
Słoneczna pogoda zachęca, by najbliższy weekend 22-23 kwietnia spędzić w aktywny sposób. Propozycji nie brakuje. Słoneczna pogoda zachęca, by najbliższy weekend 22-23 kwietnia spędzić w aktywny sposób. Propozycji nie brakuje.

Najbliższy weekend, 22-23 kwietnia, zapowiada się naprawdę słonecznie i aktywnie. Zaplanowano dużo atrakcji, jak: biegi terenowe, na orientację, taniec, jogę oraz wiele warsztatów i treningów. Wszystkie znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 22-23 kwietniaMud Racew sobotę, 22 kwietnia, w Adventure Park KolibkiMapka w Gdyni odbędzie się Mud Race. Będzie to najbardziej radosny bieg przeszkodowy, bowiem organizowany jest z myślą o wszystkich, w różnych kategoriach wiekowych, również rodzinnej.

Przeczytaj więcej o Mud RacePrzeszkody nie będą nadzwyczajnie wymagające. Wśród nich będą: błotna śnieżka, czołganie, pionowe ścianki, równoważnie, wilcze doły, spacer farmera, kule Syzyfa, szpule, piramidki z siatki, rurociągi czy morze piany. Wspólne starty zaplanowane są na godz. 11 i 12. Na liście startowej jest już kilkaset osób. W kategoriach Open, Junior i Kids można zapisywać się na miejscu w dniu wydarzenia. Koszt udziału to od 119 do 219 zł.

Mud Race

99 zł
bieg, zawody / wyścigi


Bieg granicami SopotuBieg granicami Sopotu to zupełna nowość. Na biegowej mapie Trójmiasta zastąpi Sopocką Wiosnę na 5. Organizatorzy inspirowali się biegiem granicami Watykanu. Trasa liczy 18 km i prowadzi przez parki, plaże i lasy. Limit czasu to 210 minut, co oznacza, że można ją pokonać zarówno biegiem, jak i marszobiegiem. Zadaniem zawodników będzie odnalezienie i zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych ze skrytkami, rozstawionych przy granicach administracyjnych miasta Sopotu.

Przeczytaj naszą zapowiedź imprezyInternetowe zapisy są już zakończone, ale będzie można uczynić to na miejscu, czyli na Sopockich BłoniachMapka w dniu wydarzenia. Opłata startowa wynosi 40 zł, dla posiadaczy Karty Sopockiej - 30 zł, a osoby powyżej 65 lat biegną za darmo.

Bieg granicami Sopotu

30 - 40 zł
bieg


Bezpłatne zajęcia z karate, samoobrony i MMAMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zaprasza młodych ludzi w wieku od 10 do 18 lat na bezpłatne zajęcia sportowe, z elementami karate, samoobrony i MMA, które prowadzić będzie Klemens Ewald, czyli mistrz świata w karate FSKA, wielokrotny medalista mistrzostw Polski oraz mistrz Europy Centralnej w karate WKF, a także kilkukrotny mistrz Polski w amatorskim MMA.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godz. 16-17 w Domu Sąsiedzkim Zakopianka Mapka w Gdańsku. Pierwsze odbędą się w poniedziałek, 24 kwietnia. Obowiązują zapisy, w dni powszednie, w godz. od 8:00 do 20:00 pod numerem tel. kom.: 797 136 077. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ćwicz z mistrzem w "Zakopiance" (1 opinia)

zajęcia rekreacyjne, trening


Harpuś - z mapą na StrzyżęRusz z mapą po przygodę. W niedzielę, 23 marca, o godz. 10:30 Harpuś na orientację odbędzie się na StrzyżyMapka w Gdańsku. Do wyboru będą 4 trasy. Zabawa przeznaczona jest dla najmłodszych szkrabów, rodzin z dziećmi i prawie dorosłą młodzieżą, a także dla doświadczonych biegaczy. Na mecie czekają: dyplomy, poczęstunek i inne atrakcje.

Zapisywać się można internetowo lub w dniu zawodów w biurze imprezy. Koszt udziału wynosi od 1 do 25 zł. Mieszkańcy Strzyży i obywatele Ukrainy startują bezpłatnie.

Gry Parkowe na Orientację: Zabawa z Mapą, park BemaBractwo Przygody Almanak, Rada Dzielnicy Siedlce i Gdański Ośrodek Sportu zapraszają do udziału w Zabawie z Mapą z cyklu "Gry Parkowe na Orientację". Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto, albowiem impreza rozgrywa się na terenie trójmiejskich parków w wybranych dzielnicach oraz w okolicznych lasach.

Tym razem zabawa odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia, o godz. 9:30, start w parku BemaMapka Do wyboru będą 4 kategorie o różnych poziomach trudności. Koszt udziału wynosi 2-20 zł. Wcześniej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możliwe będą także zapisy w dniu wydarzenia w biurze imprezy.

Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:


Kobiecy Wieczór

100 zł
zajęcia rekreacyjne, joga

Grand Prix w biegach górskich Edycja II

35 zł
bieg

Jazz Dance Workshops z Martą Czyż-Brunka

85 zł
kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Dni Otwarte Squash

dni otwarte, zajęcia rekreacyjne

Polówka 2023 | Terenowa Gra Rowerowa

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Warsztat Relaksacyjny - Joga Nidra z Edytą Szulc

79 zł
zajęcia rekreacyjne, trening, joga

Samodzielne Z Mapą do Lasu - Gdańsk Złota Karczma - ulica mjr Słabego

10 zł
impreza na orientację
Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie
Impreza odwołana

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening

Taniec z akrobatyką (1 opinia)

kurs tańca
mip.

Wydarzenia

Opinie (7)

 • W moim wieku - 82 lata, (2)

  to aktywnie czas można spędzić tylko w parku na spacerze. W Chełmie miał być park, ale są same bloki, że nawet świata Bożego nie widać. A po Parku Oruńskim hulają rowery, że aż strach iść. Gdzie więc spacerować. Po chodnikach, gdzie też pełno rowerów i hulajnog?

  • 6 1

  • Polecam las. Liczba i różnorodność ścieżek pozwala na spacerowanie osobom w każdej kondycji.

   • 3 0

  • bez przesady

   nawet jesli sa rowery to bezpiecznie ominą.
   Strach jest najnizszą z emocji.....
   W tym wieku i tak nie ma juz zbyt wiele do stracenia wiec polecam odrobinę ryzyka i porzucenie strachu.

   • 1 4

 • Ośrodek Pomocy Rodzinie bedzie uczył patologie jak maja sie bic normalnie paranoja urzedników szkodników (2)

  • 1 1

  • Doucz się człowieku i później zabieraj głos. (1)

   Doucz się człowieku i później zabieraj głos. Masz pojęcie na czym polega karate?Jak wpływa sport na młodego człowieka? Kim dla młodego człowieka nie mającego wzorca w domu jest trener?

   • 0 1

   • meduzo to nie jest nauka karate i jego ideologi ale pokazówka ktora ma uczyc bicia i podstaw .

    Prawda jest taka ze patologia nie zapisze sie na karate bo interesuje ich tylko bijatyka i nic wiecej

    • 0 0

 • Nie lubię spędów

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Falun Dafa - medytacja w ruchu

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Marszobieg dla osób z niepełnosprawnościami

bieg

Ciało w ruchu | warsztaty dla młodzieży

zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane