• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

TRE ćwiczenia uwalniające napięcia, traumę

Ćwiczenia TRE (Trauma Release Exercises) ćwiczenia uwalniające traumę, stres i emocje to opracowana przez dr Davida Berceli metoda polegająca na uruchomieniu w ciele za pomocą sekwencji 8 ćwiczeń, neurogenicznych wibracji, podlegających samoregulacji przez osobę je wykonującą.
Niezależnie od tego czy stres i trauma ma podłoże emocjonalne, fizyczne, czy psychologiczne to odpowiedź ciała na zagrożenie jest zawsze taka sama w postaci instynktownej reakcji walki/ucieczki czy zamrożenia.

Ta reakcja, aby powrócić do równowagi psycho-fizycznej potrzebuje być rozładowana i uwolniona W ćwiczeniach TRE korzystamy z wrodzonego u człowieka systemu mimowolnych drżeń i wibracji w bezpieczny i kontrolowany sposób, aby uwolnić chroniczny stres, traumę lub PTSD z naszego ciała.
Ćwiczenia TRE, mogą stosować osoby doświadczające bolesnych i szkodliwych dla zdrowia skutków codziennego stresu, jak i ciężkich traumatycznych urazów. Są one sposobem samopomocy dla tych, którzy nie mają dostępu do terapii lub innych form pomocy w swoich problemach. Ponadto dla wielu osób nie potrzebujących terapii jest to użyteczny sposób na samodzielną regulację poziomu stresu związanego z codziennymi doświadczeniami.

OSOBA PROWADZĄCA
Tomasz Weprzędz:
Terapeuta manualny posiadający holistyczne podejście do klienta oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z ciałem
Masażysta specjalizujący się w masażu leczniczym
Terapeuta Terapii Czaszkowo-Krzyżowej w ujęciu biodynamicznym
Terapeuta metody Access Bars®
Certyfikowany Provider TRE®
Członek Polskiego Stowarzyszenia TRE®
Bezpośredni kontakt:
e-mail: tomaszweprzedz@gmail.com
tel. 504-288-123

ZAPISY w formie pisemnej
e-mail: centrum@jogapilates.pl
sms: 507 154 782
wiadomość na Facebooku
lub osobiście w Centrum
*przy zapisach podaj imię, nazwisko, email i nr kontaktowy
Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach i w swobodnym stroju!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl