Trojmiasto.pl najlepsze w turnieju piłki plażowej

28 czerwca 2013 (artykuł sprzed 10 lat)
Trojmiasto.pl - najlepsza drużyna turnieju piłki plażowej mediów Ziaja Cup Trojmiasto.pl - najlepsza drużyna turnieju piłki plażowej mediów Ziaja Cup

Reprezentacja Trojmiasto.pl po raz pierwszy w historii wygrała plażowy turniej piłki nożnej mediów Ziaja Cup. Tradycyjnie sopocki MOSiR tą imprezą zainaugurował sezon letni.

Jak co roku organizatorzy Ziaja Cup załatwili uczestnikom dobrą pogodę. Niestety nieco zawiedli ci drudzy, gdyż na coroczny turniej stawiły się trzy reprezentacje: Trojmiasto.pl, Dziennik Bałtycki oraz Trojmiasto.sport.pl i przyjaciele. Na sopockiej plaży przy Łazienkach Północnych odbyły się więc trzy mecze.

W spotkaniu otwierającym imprezę reprezentacja naszego portalu w składzie: Marcin Dajos, Michał Dolny, Michał Jelionek oraz Patryk Szczerba zmierzyła się z Dziennikiem Bałtyckim. Na boisku każda drużyna miała po czterech zawodników. Rywal wydawał się mieć przewagę, gdyż posiadał dwóch rezerwowych. Już po pierwszej połowie prowadziliśmy jednak 3:0. W drugiej dołożyliśmy dwa gole i w rezultacie wygraliśmy 5:0. Trzy bramki zdobył Michał Jelionek, po jednej Marcin Dajos i Michał Dolny.

W drugim meczu turniej Dziennik Bałtycki zmierzył się z Trojmiasto.sport.pl i przyjaciele. Spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się remisem 2:2.

W ostatnim meczu turnieju wystarczył więc nam remis, aby zająć pierwsze miejsce. Rywale z Trojmiasto.sport.pl jako pierwsi zdobyli bramkę, ale my mieliśmy w składzie niezawodnego Michała Jelionka. Strzelił on dwa kolejne gole, dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie 2:1. Rywale do zwycięstwa w turnieju potrzebowali wygranej, więc w drugiej połowie ruszyli do ataku. Na dwie minuty przed końcem to oni byli na prowadzeniu 3:2. Strzał oddany z ok. 10 metrów od bramki przeciwnika, który wpadł tuż przy słupku, uratował nam jednak remis. Zapewnił go nie kto inny, jak Michał Jelionek, który tym samym skompletował drugiego hat-tricka i został królem strzelców Ziaja Cup.

Opinie (7)

• Koszulki to macie...

Bardzo bardzo brzydkie :-/

• 0 9

• To Koprowski nie grał w I-szym składzie?

Podobno ma pseudonim Ferrari tak ciągnie z piłką na bramkę zostawiając przy tym dwumetrowe doły.