Walentynki w kręgielni specjalnie dla par

Kręgielnie zapraszają na aktywne Walentynki.
Kręgielnie zapraszają na aktywne Walentynki.

Walentynki, tak jak gra w bowling, przywędrowały do nas z Zachodu. Dlatego trójmiejskie kręgielnie na sobotę 14 lutego przygotowały różnego rodzaju niespodzianki. Jednak przede wszystkim zastosowano promocje cenowe. My także mamy dla was prezent. Są to trzy godzinne zaproszenia na bowling oraz 3 godzinne zaproszenia na bilard. Szczegóły konkursu na końcu artykułu.Czy Walentynki to dobry dzień, aby spędzić go z bliską osobą na sportowo?

Zobacz wyniki (87)
Walentynki obchodzi ok. 65 proc. ludzi. Trudno powiedzieć, czy to dużo, czy mało, ale dla osób, które poważnie podchodzą do święta zakochanych, kluby bowlingowe przygotował liczne promocje. Organizatorzy akcji są pewni, że zapewnią wyjątkową atmosferę i możliwość pokazania drugiej połówce, jak bardzo się ją kocha.

Walentynki są świetnym dniem na to, aby oddać się wspólnemu szaleństwu. Naprzeciw temu wyszło m.in. Centrum U7.

SPRAWDŹ, GDZIE NA KRĘGLE W TRÓJMIEŚCIE

Na co możemy liczyć podczas Walentynek w U7? Każda para otrzyma niespodziankę, a dodatkowo, jeśli da się uwiecznić na zdjęciu, może liczyć na dodatkowy prezent. Przewidziano również konkursy z nagrodami. O godzinie 18 rozpocznie się losowanie szczęśliwych torów. Do tego przewidziany jest specjalny, walentynkowy drink.

Wynajęcie toru na godzinę w sobotę kosztuje: 55 zł w godz. 10-16 i 69 zł w godz. 16-1. Natomiast pół godziny gry w bilarda to koszt 10 zł, a godzina - 17 zł.

Promocje przygotowano także w MK Bowling. W Walentynki można spędzić aktywnie czas ze swoją drugą połówką. Godzina gry na dwie osoby wyniesie 89 zł, natomiast jeśli zagrają dwie pary, to zapłacą 129 zł. Do dyspozycji będzie m.in. walentynkowy tor z winem i owocami w czekoladzie.

Walentynkowe promocje przewidziano ponadto w CK Bowling. Zaliczają się do nich słodkie upominki dla par, które wykupią co najmniej 2 godziny gry, czy 10 proc. zniżki na grę w kręgle. Bez promocji godzina gry w kręgle kosztuje w sobotę do godz. 16 - 50 zł za tor (maksymalnie 6 osób), godz. 16-18 - 60 zł, po godz. 18 - 65 zł.

Opinie (4) 3 zablokowane

 • Kto kogo najbardziej kocha w Walentynki?

  Sprzedawcy "miłosnych" gadżetów - naiwnych kochasiów.

  • 22 0

 • Witam

  Jaka cena takiej przyjemności?

  • 1 6

 • Na sportowo? Tak ale kręgle do niego nie należą równie dobrze jak bierki.

  Albo rzutki do tarczy, a każdą sobotę dobrze spędzić na sportowo.

  • 6 2

 • Gratulujemy!

  Centrum U7 gratuluje osobom, które wygrały wejściówki do Nas. Do zobaczenia na torach najstarszej kręgielni w Polsce! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanej zabawy!

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

Wtorkowe, wieczorne kręcenie z GR3miasto
Wtorkowe, wieczorne kręcenie z GR3miasto
zajęcia rekreacyjne
sty 18
wtorek, g. 18:00 - 21:00
Gdańsk Oliwa
Oddech i medytacja
Oddech i medytacja
zajęcia rekreacyjne
sty 19
środa, g. 19:00
Gdańsk, Helse Medica Sp. z o.o
Czwartkowa, wieczorna wędrówka po pracy
Czwartkowa, wieczorna wędrówka po pracy
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka
sty 20
czwartek, g. 17:30 - 20:30
Gdynia Redłowo

Forum